Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 8664
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Konferencja WallStreet już wkrótce w Karpaczu

Poniedziałek, 19 maja 2014, 9:00
Aktualizacja: 9:02
Autor: UM Karpacz
To już osiemnasta edycja tej największej konferencji inwestorskiej w Polsce, która w tym roku odbędzie się w dniach 6–8 czerwca w hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Uczestnicy, oprócz zdobywania wiedzy, będą również świętowali piętnaste urodziny SII.

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych tradycyjnie już przygotowuje dla uczestników wydarzenia nie lada gratkę. To, co od ponad 18 lat stanowi o sile konferencji WallStreet, w tym roku nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających uczestników.

Każdy, kto zdecyduje się pojawić z początkiem czerwca w Karkonoszach, przez trzy dni będzie mógł stworzyć swój własny program i czerpać z wiedzy i umiejętności najskuteczniejszych praktyków. Ponad 20 wykładów, kilka dyskusji panelowych, możliwość spotkania z przedstawicielami ponad 60 spółek giełdowych, pozwala wybrać z bardzo bogatego programu najbardziej interesujące zagadnienia. Tradycją jest, że o wyborze prelegentów decydują sami inwestorzy. W tym roku udało się spełnić większość oczekiwań co do listy wykładowców WallStreet, dzięki czemu inwestorzy będą mieli okazję wysłuchać takich specjalistów jak m.in.: Birger Schäfermeier, Wim Lievens, Wojciech Białek, Rafał Glinicki, Marek Zuber, Paweł Szczepanik, Prof. Robert Gwiazdowski, Prof. Tomasz Zaleśkiewicz czy dr Jacek Welc.

A to tylko część znanych nazwisk w części merytorycznej konferencji WallStreet! Prezes SII - Jarosław Dominiak wskazuje, że to nie jedyne nazwiska, dla których warto zarezerwować trzy dni w Karpaczu. - Od kilku lat udaje się nam zaprosić do udziału w WallStreet ikony polskiej giełdy i gospodarki oraz prezesów kierujących największymi spółkami giełdowymi. Przy okazji jubileuszu nie mogliśmy zawieść uczestników, którzy w tym roku spotkają się z dr Janem Kulczykiem, z którym porozmawiamy o przyszłości rynku kapitałowego w Polsce czy Adamem Góralem, Prezesem Zarządu Asseco Poland – jednej z największych spółek w Europie w branży IT – podkreśla.


W przeddzień konferencji po raz pierwszy, w czwartek 5 czerwca, odbędzie się dodatkowy trening "Psychologia sukcesu w biznesie i sporcie" prowadzony przez Pawła Jana Mroza.

Ponadto WallStreet to setki, jeśli nie tysiące porywających rozmów tysiąca miłośników rynku kapitałowego. Jak co roku pamiętamy, aby owy „networking” mógł się materializować w jak najprzyjemniejszym otoczeniu i przy dawce dobrej rozrywki. Obchody piętnastolecia istnienia Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych zobowiązują. Z okazji urodzin w piątkowy wieczór, na uroczystej gali uczestnicy będą mogli bawić się na koncercie legendy polskiego rocka – zespołu IRA. Natomiast w sobotę, po całym dniu wykładów, uczestników konferencji rozśmieszać będzie jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – Limo.

Partnerzy Strategiczni: PZU i Azoty Tarnów. Partner Organizacyjny: KDPW_ i KDPW_CCP. Partnerzy główni tegorocznej konferencji: Raiffeisen BROKERS i Raiffeisen CENTROBANK, TRADERS CENTRE, TAURON Polska Energia, Citi Handlowy i Dom Maklerski Citi Handlowy. Partnerzy: DM BOŚ, XTB, Iron FX, DM BZWBK, PZU Inwestycje, mDom Maklerski, DM PKO, DUCASCOPY, WHSelfinwest, JSW, Notoria Serwis, ATM, Atende, Lubelski Węgiel „Bogdanka”, XM, IMS, Ambra, Prometeia Capital, Admiral Boats, UNIMOT GAZ, POWER Media. Partner Wspierający: VSA Trader.

Wszystkie aktualne informacje o konferencji: www.sii.org.pl/ws18

Źródło: Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
409
Coraz lepiej
22%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group