Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 16837
Zalogowanych: 86
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 400 kobiet w Żeromie

Niedziela, 16 marca 2025, 5:00
Autor: WAC
Jelenia Góra: 400 kobiet w Żeromie
Fot. WAC
Z inicjatywy posłanki Zofii Czernow w auli I Liceum Ogólnokształcącego odbyła się IV Konferencja Kobiet.

Konferencja Kobiet z roku na rok coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. W tegorocznej edycji imprezy uczestniczyło około 400 pań. Gościem specjalnym spotkania była wojewoda dolnośląska Anna Żabska.

Wydarzenie odbywało się po hasłem "Jestem O.K." i koncentrowało się głównie na tematyce zdrowotnej, w szerokim zakresie zarówno fizycznym jak i psychicznym.

Przy okazji konferencji dla pań przygotowano też sporą ofertę badań oraz propozycji zabiegów w Uzdrowisku Cieplice.

Organizatorzy konferencji nie zapomnieli przypadającej w tym roku setnej rocznicy od momentu kiedy w gronie policjantów pojawiły się kobiety. Prelekcję na ten temat wygłosiła rzeczniczka prasowa jeleniogórskiej policji podinspektor Edyta Bagrowska.

Konferencja odbyła się w auli LO im. Żeromskiego w Jeleniej Górze.

Twoja reakcja na artykuł?

11
42%
Cieszy
3
12%
Hahaha
2
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
8%
Złości
8
31%
Przeraża

Czytaj również

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
500
Pod domem/blokiem na parkingu
56%
W garażu
34%
W inny sposób
10%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Ta pozycja snu niszczy kręgosłup, a większość śpi tak codziennie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Zaklęcie "Żabek" rozświetliło miejską choinkę
 
Aktualności
Spotkanie z dyrektorem KPN w Sobieszowie
 
Aktualności
Kowary świętowały Barbórkę
 
112
Kompletnie pijany Rumun za kierownicą ciężarówki
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group