Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 6099
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Koncertowy finał imprezy

Poniedziałek, 24 września 2018, 10:37
Aktualizacja: Wtorek, 25 września 2018, 8:06
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Koncertowy finał imprezy
Fot. Tomek Raczyński
W niedzielny wieczór (23.09) na Placu Ratuszowym wystąpił Grzegorz Hyży – finalista III edycji programu X–Factor, który na szerokie wody wypłynął w 2014 roku dzięki piosence "Na chwilę". Przed gwiazdą wieczoru wystąpiła Ania Karwan, która również jest finalistką jednego z talent–show.

Po raz pierwszy impreza kolarska, firmowana przez Maję Włoszczowską i Grabek Promotion, kończyła się koncertem w centrum miasta. W sobotę w Parku Paulinum rywalizowały różne kategorie wiekowe i sprawnościowe - od dzieci po elitę ze światową czołówką na czele. Z kolei w niedzielę odbył się Bike Maraton, który wystartował o godz. 11:00 z Placu Ratuszowego.

Gdy sportowe emocje opadły, uczestnicy oraz mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic mieli okazję do rozrywki podczas koncertów dwojga artystów. Jako support wystąpiła Ania Karwan - finalistka 7. sezonu "The voice of Poland". Miłośnicy muzyki rozrywkowej właśnie z tego programu znają wokalistkę, która wystąpiła wczoraj w naszym mieście, ale warto zaznaczyć, że w biznesie muzycznym występuje znacznie dłużej, bowiem współpracowała wcześniej z takimi artystami i artystkami, jak: Monika Brodka, Sidney Polak. Była też w chórkach Edyty Górniak, Ani Dąbrowskiej czy Kasi Cerekwickiej. Występ w popularnym talent-show otworzył jej drzwi do solowej kariery, za co na każdym koncercie dziękuje publiczności, która na nią głosowała.

Z każdą minutą pogoda stawała się coraz bardziej kapryśna, a tuż przed rozpoczęciem koncertu gwiazdy wieczoru, zaczęło mocniej wiać i padać. Warunki atmosferyczne nieco opóźniły początek koncertu, ale wielu wytrwałych stało w strugach deszczu i bawiło się przy przebojach Grzegorza Hyżego. Spore oblężenie przeżywały również arkady, gdzie schroniło się wielu miłośników talentu muzyka pochodzącego z Gniezna.

Twoja reakcja na artykuł?

11
39%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
14%
Nudzi
1
4%
Smuci
3
11%
Złości
9
32%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group