Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 5222
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Koncert “Tango Folclore” w Staniszowie

Środa, 3 lutego 2016, 7:35
Aktualizacja: 7:37
Autor: Manu
Region: Koncert “Tango Folclore” w Staniszowie
Fot. Organizator
13 lutego (w sobotę) o godz. 18.00 w Pałacu Staniszów rozpocznie się koncert “Tango Folclore” w wykonaniu Ariela Ramíreza i Dominiki Białostockiej. W programie znajdą się najsłynniejsze argentyńskie tanga w latynoskich rytmach, a także muzyka z kręgów bogatego folkloru tego kraju. Cena biletu: 35 zł.

Po koncercie organizatorzy zapraszają na wykwintną, romantyczną kolację w restauracji Hotelu Spa Pałac Staniszów. Bliższe informacje i rezerwacja miejsc pod numerem tel.: 75-755-84-45 lub e-mail: fundacja@palacstaniszow.pl.

Ariel Ramírez to Argeńtyńczyk, wirtuoz bandoneonu, który od roku 2010 mieszka i koncertuje w Polsce wraz z polsko-argentyńsko-portugalskim zespołem Ariel Ramírez Tango, z którym Polsce wydał dwa albumy: “Aires” (2011) i “Nuevos Aires” (2012). Wspólnie z zespołami, których był członkiem, koncertował w wielu krajach Południowej Ameryki: Chile, Brazylii, Paragwaju, Peru, Boliwii, Urugwaju i Wenezueli.

W Ariel Ramírez Tango gra także Dominika Białostocka, gitarzystka i pedagog w szkole muzycznej YAMAHA. Pochodzi z Wrocławia. Jest absolwentką wrocławskiej Akademii Muzycznej. Koncertowała w wielu miastach Polski oraz w krajach Europy (Austria, Francja, Niemcy i Włochy) jako solistka oraz członek wielu zespołów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group