Sobota, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 5939
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Koncert letni w Bukowcu – warto go posłuchać

Wiadomości: Region
Wtorek, 16 lipca 2013, 13:41
Aktualizacja: 13:44
Autor: Org
Fot. Organizator
Fundacja Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej zaprasza na Koncert Letni w Zabytkowej Stodole w Bukowcu, który odbędzie się w niedzielę, 21 lipca o godzinie 17.00. Wstęp wolny!

Standardy muzyki jazzowej i rozrywkowej wykona trio artystów związanych z jeleniogórskim środowiskiem artystycznym. Zaśpiewa Marcelina Bienkiewicz, uczennica Jacka Szreniawy, laureatka jeleniogórskiego festiwalu jazzowego „Krokus 2010”. Akompaniować będę jej: na pianinie – Róża Wysocka, współpracująca z Filharmonią Dolnośląską w Jeleniej Górze oraz na gitarze – Roman Kołodziej, wykładowca w szkole muzycznej Yamaha i ODK w Jeleniej Górze.

Koncert jazzowy poprzedzi występ młodych muzyków reprezentujących Cieplicką Scenę Młodych „Przystań Cafe”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~mariola82 17-07-2013 10:41
O jak miło, nie miałam planów na weekend
~ 17-07-2013 11:19
DOLNOŚLĄZAK. Staraniem Fundacji przywracana jest świetność miejsc szczególnych w Kotlinie Jeleniogórskiej. Dawna posiadłość hrabiny von Reden, z inicjatywy której świątynia Wang znalazła swoje miejsce w Karkonoszach, odzyskuje swój blask. Wyrazy uznania dla pozytywnie zakręconych, którzy dzięki swojej pasji, determinizmowi oraz wrażliwości na piękno odzyskują wartościowe historycznie i urbanistycznie obiekty. Moim zdaniem CI LUDZIE, nie oglądając się na /pożal się Boże/ samorządowców mają konkretny pomysł na zagospodarowanie Kotliny Jeleniogórskiej, bez angażowania środków budżetowych. Naśladownictwo jak najbardziej pożądane. Nie tylko w pałacach i ogrodach.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group