Niedziela, 28 czerwca
27°C Jelenia Góra
reklamy

„Koń by się uśmiał” uhonorowany na festiwalu teatralnym w Kobierzycach [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Agrafka 1 min czytania

Spektakl „Koń by się uśmiał” oparty na wierszach Tadeusza Kubiaka w wykonaniu najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w Jeleniej Górze zdobył wyróżnienie na jedenastej edycji Dolnośląskiego Integracyjnego Festiwalu Teatrów Amatorskich w Kobierzycach.

reklamy

Jury festiwalu, w składzie: Bożena Bordnik - instruktor teatralny, Dariusz Lach – aktor oraz Mateusz Cygan – instruktor tańca nowoczesnego, jednogłośnie uznało inscenizację za jeden z najlepszych spektakli małych form teatralnych i przyznało honorowe wyróżnienie. Docenione zostały rozwiązania inscenizacyjne przedstawienia.

W imprezie uczestniczyło 16 grup teatralnych z podstawówek i gimnazjów, między innymi z Kątów Wrocławskich i Wałbrzycha.rn rnTegoroczne wyróżnienie to nie pierwszy laur przywieziony przez młodych artystów z festiwalu. Rok temu grupa teatralna z „Siódemki” została nagrodzona statuetką Arlekina za „Czy prawdziwy lew bez grzywy?” na motywach twórczości Lidii Krzysztoń.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka