Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 8957
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Komunikacja: 14 i 23 do osiedla Orle

Piątek, 24 września 2010, 8:29
Aktualizacja: 8:31
Autor: RED
Od 1 października autobusy linii nr 14 i 23 zamiast na pętli przy ul. Staszica będą kończyły swój bieg na Osiedlu Orle. Czternastka nie będzie przejeżdżała przez centrum uzdrowiska.

Jak informuje Miejski Zakład Komunikacyjny wprowadzone zostaną zmiany w przebiegu tras autobusów. Czternastka pojedzie od przystanku „Daniłowskiego” przy ul. Wolności ulicami: Cervi – Staszica – Pułaskiego – Cieplicka do pętli końcowej „Osiedle Orle” z pominięciem przystanków „Sanatorium”, „Cervi” oraz przystanku „Pułaskiego” na ul. Cieplickiej w kierunku do Sobieszowa.

Na ul. Staszica zostanie utworzony nowy przystanek „Staszica” zlokalizowany dla kursów w kierunku do Osiedla Orle naprzeciw posesji nr 12, a dla kursów w kierunku do Dworca PKP przy wjeździe na dawną pętlę. Z kolei trasa kursu szkolnego z Kiepury o godz. 7:14 na osiedle Orle nie ulega zmianie.

Dwudziestka trójka od przystanku „Pułaskiego” przy ul. Cieplickiej skierowana zostanie do pętli końcowej „Osiedle Orle” z pominięciem przystanku „Staszica Pętla” i przystanku „Cieplicka” na ul. Pułaskiego.

Zmiana trasy przejazdu spowoduje nieznaczne zmiany w dotychczasowym rozkładzie jazdy linii 14 i 23.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1006
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group