Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 3967
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolorowy piknik w Termach Cieplickich

Sobota, 7 lipca 2018, 14:20
Aktualizacja: Poniedziałek, 9 lipca 2018, 18:13
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Kolorowy piknik w Termach Cieplickich
Fot. Przemek Kaczałko
Już po raz trzeci goście Term Cieplickich w trakcie lata mieli okazję bawić się podczas wydarzenia pod nazwą "Picnic of Colors". Dla uczestników przygotowano bitwę na balony z wodą, animacje dla dzieci, balonową siatkówkę, konkursy, aquaaerobic i inne konkurencje z upominkami.
- Jak zwykle pogoda nam dopisała. W czasie wakacji najlepsza zabawa jest w strefie basenów zewnętrznych, dlatego organizujemy takie wydarzenia - powiedziała Sabina Robak z Term Cieplickich.

W trakcie imprezy można było skorzystać z wodnego aerobiku, balonowej siatkówki, bitwy na balony, animacji dla dzieci, konkursów plastycznych, a nowością w tegorocznej edycji był symulator surfingu, który również cieszył się dużym zainteresowaniem. Ponadto można było poddać się masażom w strefie zewnętrznej, a wewnątrz Term rozstawiono dmuchany tor pneumatyczny.

W trakcie wakacji odbędą się jeszcze dwie imprezy: 27 lipca Wodne Kino Nocne - wkrótce zostanie ogłoszone jaki film będzie można obejrzeć, a 10 sierpnia Projekt Plaża - wieczorna impreza z muzyką na żywo, grami i konkursami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
855
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group