Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 1834
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kolorowy piknik w Termach Cieplickich

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 7 lipca 2018, 14:20
Aktualizacja: Poniedziałek, 9 lipca 2018, 18:13
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Już po raz trzeci goście Term Cieplickich w trakcie lata mieli okazję bawić się podczas wydarzenia pod nazwą "Picnic of Colors". Dla uczestników przygotowano bitwę na balony z wodą, animacje dla dzieci, balonową siatkówkę, konkursy, aquaaerobic i inne konkurencje z upominkami.
- Jak zwykle pogoda nam dopisała. W czasie wakacji najlepsza zabawa jest w strefie basenów zewnętrznych, dlatego organizujemy takie wydarzenia - powiedziała Sabina Robak z Term Cieplickich.

W trakcie imprezy można było skorzystać z wodnego aerobiku, balonowej siatkówki, bitwy na balony, animacji dla dzieci, konkursów plastycznych, a nowością w tegorocznej edycji był symulator surfingu, który również cieszył się dużym zainteresowaniem. Ponadto można było poddać się masażom w strefie zewnętrznej, a wewnątrz Term rozstawiono dmuchany tor pneumatyczny.

W trakcie wakacji odbędą się jeszcze dwie imprezy: 27 lipca Wodne Kino Nocne - wkrótce zostanie ogłoszone jaki film będzie można obejrzeć, a 10 sierpnia Projekt Plaża - wieczorna impreza z muzyką na żywo, grami i konkursami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group