Sobota, 11 lipca
Imieniny: Karoliny, Olgi
Czytających: 5207
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kolorowa zabawa w „Muflonie”

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 21 stycznia 2014, 8:29
Aktualizacja: 8:42
Autor: Mestra
Fot. Mestra
Zaczarowany ołówek w towarzystwie kolorowych kredek porwał do bajkowo–plastycznej zabawy licznie przybyłych uczestników niedzielnego (19.01) Poranka Rodzinnego w Miejskim Domu Kultury „Muflon”.

Tuż po godzinie 12.00 sala widowiskowa wypełniła się po brzegi barwnymi ołówkami za sprawą maluchów, które przy wejściu otrzymywały specjalne opaski na głowę. Razem z prowadzącymi przebranymi za kolorowe kredki oglądały bajki z serii „Zaczarowany ołówek”, tańczyły na scenie oraz wykonywały ogromny płot z zaczarowanych ołówków przygotowany przez artystę Grzegorza Łoznikowa.

W trakcie warsztatów plastycznych realizowany był również reportaż, który wyświetlony zostanie na kolejnym spotkaniu, a mali i duzi odpowiadali na pytanie: „Co namalowałbyś, gdybyś miał zaczarowany ołówek?”. Na zakończenie rozlosowane zostały upominki od sponsorów, a każdy maluch dostał słodką niespodziankę.

– Przyszliśmy na ten poranek po raz pierwszy, córce tak się spodobało, że już zarezerwowaliśmy bilety na luty – mówił Maciej Bury, tato 3-letniej Oliwii. – To jest po prostu świetnie zorganizowana impreza. Moje dzieci uwielbiają tu przychodzić – dodała Kamila Żołna, mama 4-letniego Bartka i 2-letniego Szymka.

Kolejny Poranek Rodzinny już 16 lutego. Tym razem organizatorzy zapraszają na bajkowo-karnawałową zabawę z piratami i zachęcają najmłodszych do przebrania się za piratów lub marynarzy.
Wstęp 10 zł za dziecko (opiekunowie bezpłatnie). Organizatorzy proszą o wcześniejszy zakup biletów bądź rezerwację (należy opłacić ją w ciągu trzech dni), ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Sprzedaż i rezerwacje w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury „Muflon” od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00, tel. 75 755 37 70.

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z budżetu Miasta Jelenia Góra, patronat medialny sprawuje Jelonka.com, Muzyczne Radio oraz telewizja internetowa Strimeo.TV. Poranki wspierają: Czekolodziarnia w Jeleniej Górze, Hotel Gołębiewski, Klocki z Charakterem – Interaktywna wystawa klocków LEGO w Karpaczu i Jelenia Plast.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~dreem 21-01-2014 9:11
Posępne miny publiczności pokazują, że prowadzący byli słabi?
~do dreem 21-01-2014 9:43
Jesteś może z przystani twórczej? A może po prostu nie umiesz odczytywać emocji? Na twarzach widać raczej zainteresowanie tematem i skupieniem się na tym, co na scenie.
~mama a. 21-01-2014 10:43
Ja widzę senność tatusiów,niepokój mam i brak najważniejszej osoby pasującej do tematu, niemogącej być w odpowiednim czasie na odpowiednim miejscu...
~i tyle 21-01-2014 13:04
a ja wam powiem tyle, że było super, jak zwykle zresztą :)
~tatajulka 21-01-2014 13:37
Co tu dużo pisać, w Muflonie od początku jest najlepiej, a reszta to marne podróbki, które z braku własnych pomysłów zaczęły powielać to, co wypracowali inni. Frekwencja za każdym razem mówi sama za siebie :)
~aaa 21-01-2014 16:43
a my jesteśmy fanami pani prowadzącej poranki - z taką lekkością, humorem i świetnym podejściem do dzieci, z uśmiechem, widać że te poranki prowadzone są z pasją i sercem, przez wszystkich prowadzących zresztą. Prawda jest taka, że nie ma takiej imprezy w mieście, gdzie za niewielkie pieniądze i dzieciaki i rodzice spędzają taki fajny czas. Jedyny minus to może to, że jakieś chłodne napoje by się przydały poza kawą i herbata, a tak to wszystko na plus :-)
~koniczyna 22-01-2014 16:17
Taaaaa... "Niepokój mam". Piękny przykład psychologii przydrożnej :-)))))). Może to projekcja Twoich własnych lęków? ;-)
~ 22-01-2014 21:31
Hmmm - my chodzimy i do Przystani Twórczej i do Muflona - bo nam po drodze.... Dla naszego dziecka nie jest ważne gdzie chodzi, tylko czy jest super. A w Muflonie było super - więc nie rozumiem wpisu "do dream". Oba domy kultury chyba też się raczej lubią, bo kilka fajnych rzeczy zrobiły już razem. A jeśłi chodzi o podróbki - ja tam nie mam nic przeciwko - niech się dzieje i niech dzieci mają co robić :)
~ 23-01-2014 14:08
było super jak zawsze

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group