Środa, 7 czerwca
Imieniny: Roberta, Wiesława
Czytających: 9369
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolorowa impreza z Holi Day

Niedziela, 24 lipca 2016, 9:13
Aktualizacja: Poniedziałek, 25 lipca 2016, 7:24
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Kolorowa impreza z Holi Day
Fot. Przemek Kaczałko
Organizator Dnia Kolorów w Parku Sportowym Złotnicza, z przyczyn niezależnych od lokalnych mediów, postanowił rozpropagować wieści o imprezie w Jeleniej Górze wyłącznie za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook. Wielu nie wierzyło, że dojdzie do skutku (kilkukrotnie termin i miejsce były przekładane), ale miło się rozczarowali...

Sobotnie (23.07) popołudnie na terenie jeleniogórskiego kompleksu sportowego przy ul. Złotniczej upłynęło najpierw pod znakiem zabawy wśród baniek mydlanych, a następnie przyszedł czas na to, co w wielu miastach Polski ma już ogromne rzesze zwolenników – zabawę z kolorowymi proszkami przy nutach serwowanych przez DJ-a.

Od godziny 17:00 – co pół godziny – kilkadziesiąt osób zbierało się, by na znak prowadzącego imprezę wyrzucić w górę kolorowe mgiełki, tworząc wyjątkową atmosferę. Wzajemne obrzucanie się proszkiem, który – jak mówią uczestnicy biorący już wcześniej udział w podobnej zabawie w innych miastach - bez problemu spiera się z ubrań. - Było super! - stwierdziła jedna z uczestniczek. - Cieszę się, że jednak impreza doszła do skutku. Nie mogę doczekać się kolejnej – dodała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
972
Tak
10%
Nie
85%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group