Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 5981
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kolizyjny piątek na drogach

Piątek, 17 października 2008, 15:47
Aktualizacja: 15:47
Autor: Angela
Aż dziesięć kolizji na ulicach Jeleniej Góry odnotowała dziś policja. Do stłuczek doszło – między innymi – na Spółdzielczej, Poznańskiej, w dwóch punktach przy Wolności, w Maciejowej, przy wyjeździe z market budowlanego Nomi na Zabobrzu. Nikt nie ucierpiał.

Najpoważniej wyglądające zdarzenie miało miejsce rano na ulicy Spółdzielczej po tym, jak kierowca autokaru zatrzymał się na światłach. Za nim wyhamował również kierowca samochodu osobowego, jednak trzeci z kierujących był zbyt blisko i nie zdążył wyhamować. Uderzył w stojące przed sobą auto osobowe, a to wbiło się przodem w tył autobusu.

W podobny sposób spowodowane zostały pozostałe kolizje.
– Jak na razie doszło do dziesięciu takich stłuczek, na terenie całego miasta – usłyszeliśmy od dyżurnego. Na szczęście są to drobne kolizje, w których nikt nie odniósł obrażeń.

Przyczynami kraks są prawdopodobnie nieostrożność kierujących, nadmierna prędkość i niezachowanie odpowiedniej odległości między pojazdami. Wielu kierujących skarży się też dzisiaj na ból głowy, który w znacznym stopniu utrudnia skupienie i zaburza koncentrację.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group