Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 13199
Zalogowanych: 112
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA/REGION: Kolizja na zdradliwym zakręcie

Sobota, 7 sierpnia 2010, 9:49
Aktualizacja: 9:54
Autor: Gabi
Niewielkich obrażeń doznał dziś kierowca auta marki Kia, który zderzył się z ciężarowym MAN–em na zakręcie w okolicach tartaku w Sobieszowie.

Auto osobowe jechało ze strony Piechowic do Sobieszowa. Lewym bokiem otarło się o nadjeżdżająca z przeciwka ciężarówkę. Doszło do kolizji. Kierowcę pojazdu osobowego zabrano do szpitala. Doznał obrażeń ręki. Policja ustala przyczyny zdarzenia, do którego z całą pewnością przyczyniła się ulewa.

Deszcz spowodował sporo kłopotów na drogach. Wylały studzienki wzdłuż ulicy Wolności, a w Wojcieszycach – przy wjeździe do Cieplic (ulica Lubańska), utworzyła się potężna kałuża. Strażacy mają wypompować wodę, a policjanci – póki co – prowadzą auta objazdami.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
153
Pod domem/blokiem na parkingu
56%
W garażu
35%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Człowiek jest kimś wyjątkowym we wszechświecie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Awaria gazociągu. Ewakuowano 60 osób
 
112
Rozbite auta po mocnym „dzwonie”
 
Inwestycje
Kowary ruszają z budową domu komunalnego
 
Jelonka wczoraj
Szpiedzy w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group