Niedziela, 28 czerwca
30°C Jelenia Góra
reklamy

Kolizja na skrzyżowaniu Jana Pawła II i Grunwaldzkiej [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Przed godziną 7.00 doszło dzisiaj (13.05) do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby trafiły do szpitala. Na czas prowadzonych działań fragment jednego pasa był wyłączony z ruchu, a przy skrzyżowaniu tworzyły się korki. Obecnie, mimo że pojazdy usunięto z drogi, nadal są utrudniania w ruchu. Jak informują nasi

reklamy

Rano 34-letni kierowca hondy civic z Jeleniej Góry nie zachował odpowiedniej odległości od poprzedzającego go peugeota i uderzył w jego tył. Do szpitala trafił 22-letni kierowca peugeota z Bolkowa oraz jego 19-letnia pasażerka z Jeleniej Góry. Na szczęście okazało się, że nic poważnego im się nie stało. Po badaniach zostali oni wypisani do domu.

Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 300 zł. Chwilę po odholowaniu samochodów, pojawiło się kolejne utrudnienie na skrzyżowaniu. Jeden pas ruchu blokował zepsuty autobus jadący od strony Zabobrza. Przed godz. 10.00 korki sięgały skrzyżowania z ul. Różyckiego.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka