Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Kolizja na al. Jana Pawła II

Audio

Czytaj na głos

Autor: Ewa Fit 1 min czytania

W niedzielę (20.02) ok. godz. 10.50 na al. Jana Pawła II doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych (renault, ford, volkswagen).

Na miejscu pojawiły się trzy zastępy straży pożarnej oraz policja. Kierowcy i pasażerowie opuścili pojazdy przed przyjazdem służb. Jedna osoba skarżąca się na ból w kręgosłupie szyjnym oddana została pod opiekę pogotowia. Działania służb polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, neutralizacji wycieku płynów eksploatacyjnych oraz pomocy policji w kierowaniu ruchem.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka