Niedziela, 28 czerwca
27°C Jelenia Góra
reklamy

Kolejny wypadek autobusu miejskiego

Audio

Czytaj na głos

Autor: carioca 1 min czytania

Pechowe dni dla kierowców Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. W czwartek rano doszło do kraksy z udziałem autobusu. Zajechał drogę furgonetce. Prowadzący trafił do szpitala.

Przy ulicy Jana Pawła II w bok autobusu linii nr 20, który jechał w kierunku Zabobrza, uderzył samochód dostawczy marki Seat. Na szczęście pasażerom nic się nie stało i opuścili pojazd. Rannego kierowcę zabrano do szpitala.

Z relacji świadków wynika, że kierowca MZK zajechał drogę furgonetce. Prawdopodobnie jej kierowca nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.
Na miejsce udała się policja i straż pożarna, aby posprzątać miejsce zdarzenia. Zablokowany był jeden pas ruchu na obwodnicy.
Straty zostaną oszacowane przez przewoźnika.

To drugie zdarzenie z udziałem pojazdu MZK w tym tygodniu. We wtorek do stłuczki doszło przy ul. 1 Maja u zbiegu al. Wojska Polskiego.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka