Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 4386
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sobótka: Kolejny udany start Chojnika

Wtorek, 15 lutego 2011, 0:43
Aktualizacja: Piątek, 18 lutego 2011, 14:48
Autor: MDvR
Sobótka: Kolejny udany start Chojnika
Fot. użyczone
Ósma edycja Ślężańskiego turnieju badmintona w kategorii senior i junior młodszy odbyła się 12 lutego w Sobótce. W turnieju udział wzięli jeleniogórscy badmintoniści w składzie: Oliwia Socha, Klaudia Socha, Paulina Kaczorowska, Sandra Smok, Melania Kozdra, Piotr Gajda, Łukasz Cimosz, Kamil Słupek, Jędrzej Nowak, Arkadiusz Słupek, Bartosz Paszkowski, Michał Szymczak, Wojciech Cerazy oraz Paweł Słomka.

Nasi zawodnicy po raz kolejny spisali się bardzo dobrze awansując do finałów w swoich kategoriach wiekowych. – Jestem zadowolony z wyników swoich podopiecznych, cieszy mnie bardzo dobra, równa dyspozycja Pauliny Kaczorowskiej, ale musze pochwalić również pozostałych zawodników za bardzo dobrą grę – powiedział Adam Słomka, trener jeleniogórskich badmintonistów.

Wyniki:

Kategoria junior młodszy

Gra pojedyncza juniorek młodszych
Kinga ROGALSKA – UKS 2 Sobótka
Paulina KACZOROWSKA – KS CHOJNIK Jelenia Góra
Kornelia MARCZAK – UKS PLESBAD Pszczyna

Gra podwójna juniorek młodszych
Kornelia MARCZAK UKS PLESBAD Pszczyna / Kornelia KOPTOŃ UKS UNIA Bieruń
Paulina KOPTOŃ / Karina USZOK – UKS UNIA Bieruń
Sandra SMOK / Oliwia SOCHA - KS CHOJNIK Jelenia Góra

Gra pojedyncza juniorów młodszych
Jakub KACHNIARZ - UKS Ząbkowice Dąbrowa Górnicza
Mariusz KABAT - AZSAGH Kraków
Marcin NOWAK - UKS Smecz Bogatynia

Gra podwójna juniorów młodszych
Mariusz KABAT / Marcin KALITKA - AZSAGH Kraków
Arkadiusz SŁUPEK - KS Chojnik Jelenia Góra / Jakub SZUKAŁA - UKS Orkan Przeźmierowo
Jakub KACHNIARZ / Jakub SMAJDA UKS Ząbkowice Dąbrowa Górnicza

Gra mieszana juniorów młodszych
Jakub SZUKAŁA - UKS Orkan Przeźmierowo / Paulina KACZOROWSKA - KS Chojnik Jelenia Góra
Arkadiusz SŁUPEK - KS Chojnik Jelenia Góra / Kinga ROGALSKA - UKS 2 Sobótka
Paweł RZESZOTALSKI / Dominika MRÓZ - MMKS Kędzierzyn-Koźle
Jędrzej NOWAK / Klaudia SOCHA - KS Chojnik Jelenia Góra

Kategoria senior

Gra pojedyńcza kobiet
Joanna STOBIECKA - MKS Orlicz Suchedniów
Emilia GOLDWASSER - UKS 2 Sobótka
Urszula NOWAK - UKS Smecz Bogatynia

Gra podwójna kobiet
Emilia GOLDWASSER - UKS 2 Sobótka / Joanna STOBIECKA - MKS Orlicz Suchedniów
Małgorzata GRABIEC / Weronika STRĄK - UKS Plesbad Pszczyna
Melania KOZDRA - KS Chojnik Jelenia Góra / Urszula NOWAK - UKS Smecz Bogatynia

Gra pojedyńcza mężczyzn
Wojciech PALIKIJ - UKS Unia Bieruń
Mateusz MIKOŁAJCZAK
Adam SOWA - BKS Kolejarz Częstochowa

Gra podwójna mężczyzn
Damian BROJ - UKS 15 Kędzierzyn-Koźle / Paweł SŁOMKA - KS Chojnik Jelenia Góra
Robert ALEKSANDROWICZ / Łukasz CICHOMSKI - KS Stal Sulęcin
Wojciech PALIKIJ - UKS Unia Bieruń / Adam SOWA - BKS Kolejarz Częstochowa
Wojciech CERAZY / Michał SZYMCZAK - KS Chojnik Jelenia Góra

Gra mieszana
Bartosz PIETRYJA / Małgorzata GRABIEC - UKS Plesbad Pszczyna
Paweł ONYŚKO / Karolina ROGALSKA - UKS 2 Sobótka
Andrzej KRAWCZYK - KS Unia Bieruń / Weronika STRĄK - UKS Plesbad Pszczyna

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group