Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 3968
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolejny pieszy… klęczał na jezdni

Piątek, 18 marca 2016, 12:03
Aktualizacja: 12:05
Autor: SM
Jelenia Góra: Kolejny pieszy… klęczał na jezdni
Fot. Archiwum
Stał a następnie klęczał na jezdni i zatrzymywał nadjeżdżające samochody. To już drugi taki przypadek w Jeleniej Górze w ciągu ostatnich kilku dni.

38-latek szedł w nocy z centrum miasta w kierunku ulicy Wojska Polskiego. Na ulicy Sudeckiej wszedł na jezdnię i zatrzymywał nadjeżdżające samochody. Następnie przyklęknął na jezdni i próbował zatrzymywać samochody. Po chwili podniósł się i chwiejnym krokiem podążał przed siebie.

O zdarzeniu został poinformowany patrol Straży Miejskiej, który ujął mężczyznę na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sudeckiej. Z rozmowy wynikało, że 38-latek pił alkohol i prawdopodobnie zażywał dopalacze. Strażnikom oświadczył, że nie potrzebuje pomocy i do domu dotrze sam, bo zostało mu kilkadziesiąt metrów. Nie potrafił wyjaśnić po co zatrzymywał samochody.

- Funkcjonariusze pouczyli mężczyznę, że takie zachowanie oprócz tego, że jest wykroczeniem, stwarza zagrożenie dla niego i innych uczestników ruchu drogowego. 38-latek przeprosił za swoje zachowanie i podziękował strażnikom, że się nim zainteresowali i wszedł do pobliskiego budynku, gdzie mieszka - informuje Artur Wilimek, rzecznik Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group