Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 5358
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolejny koncert Ligi Rocka już w przyszły piątek

Sobota, 17 listopada 2012, 9:33
Aktualizacja: 9:36
Autor: Org
Jelenia Góra: Kolejny koncert Ligi Rocka już w przyszły piątek
Fot. Organizator
Po wrześniowym koncercie, który spotkał się z fantastycznym przyjęciem tym razem sympatyków Ligi Rocka czeka kolejny świeży powiew muzyki rockowej. Będzie okazja do zetknięcia się z nowymi zespołami i z jeszcze mocniejszym rockowym akcentem. Podczas najbliższego koncertu eliminacyjnego, który odbędzie się 23 listopada o godz. 17.00 w sali nowej JCK, przy ul. 1 Maja 60 w Jeleniej Górze wystąpi sześć zespołów, w tym niemiecka grupa Mama'z Boys.

Impreza weszła w 16. rok swego istnienia i przez ten czas doczekała się szerokiego uznania stając się jednym z najbardziej popularnych przeglądów młodych zespołów na Dolnym Śląsku i jednym z najciekawszych w Polsce. Od trzech lat Liga Rocka, poszerzona o prezentacje niemieckich zespołów, realizowana jest przez Jeleniogórskie Centrum Kultury i Steinhaus e.V. Bautzen w ramach projektu „Od fundamentów po szczyty”, współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska – Saksonia 2007 – 2013.

Dzięki tej imprezie młodzi muzycy mają możliwość pokazania się przed znakomitą publicznością, zaprezentowania własnej, oryginalnej twórczości we wszystkich rockowych odcieniach a także zdobycia pierwszych nagród i wyróżnień. Dzięki współpracy z Socjokulturalnym Centrum Steinhaus e.V. Bautzen sympatycy muzyki rockowej mają też okazję poznać również niemieckie młode zespoły, które prezentują popularne wśród młodzieży rockowe nurty spod znaku hard core, thrash metal, progressive rock, alternative rock etc. nadając tym samym wysoki poziom imprezy.

Podczas najbliższego koncertu eliminacyjnego wystąpią następujące zespoły:
Zgon Band ( punk / reggae)
Crimson Valley ( heavy metal)
Don’t Panic ( hard core/metal )
Breaking The Godspell ( rock)
Clair Voyant ( heavy metal)
Mama’z Boys - /Gościnie grupa rockowa z Niemiec/

Bilety w cenie 5 zł do nabycia w sekretariacie JCK przy ul. 1 Maja 60.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group