Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Kolejny akt wandalizmu w Cieplickim Zdroju

Audio

Czytaj na głos

Autor: Rylit 1 min czytania

Wandale kolejny raz zniszczyli rzeźbę nimfy wodnej „Zdrój” pijalni zewnętrznej cieplickiego uzdrowiska. Wczoraj ekipa konserwatorka usuwała uszkodzenia. Ciekawe jak długo rzeźba pozostanie sprawna, i kiedy skończy się bezkarność sprawców – mówią ciepliczanie.

reklamy

Od kiedy fontanna została postawiona w połowie czerwca tego roku, miejscowi wandale zniszczyli ją dwukrotnie. Za każdym razem chuligani niszczą wylewki wody wykonane z mosiądzu oraz sensory włączające przepływ wody tylko na czas jej pobierania. Mosiężne elementy są nagminnie kradzione, a pozostałe elementy, dewastowane.

- Nadzieją na ukrócenie wandalizmu w centrum Cieplic jest zamontowaniu nowoczesnego systemu monitoringu wyposażonego w wysoką rozdzielczość oraz szerokokątne kamery pozwalające na monitorowanie, zarejestrowanie i ewentualne, późniejsze rozpoznanie sprawców takich dewastacji. Władze miasta obiecują jak najszybsze zamontowanie nowoczesnego systemu monitoringu dofinansowanego przez Unię Europejską. Póki co, bądźmy czujni – powiedział Robert Moskwa, Członek Zarządu ds. Marketingu Uzdrowiska Cieplice Zdrój.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka