Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Kolejni kierowcy stracili prawo jazdy

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Wczoraj (19.09) czterech kierowców straciło prawo jazdy na trzy miesiące za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Dodatkowo zostali ukarani mandatami oraz punktami karnymi. Policja apeluje: kierowcy – „noga z gazu”.

Policjanci pełniąc służbę w Komarnie zatrzymali 23-latka kierującego mazdą, który w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 64 km na godzinę. Kolejnych dwóch kierujących policjanci jeleniogórskiej drogówki zatrzymali w Jeleniej Górze na ul. Konstytucji 3 Maja. Przekroczyli oni prędkość o 73 km na godzinę i 55 km/h. Tego samego dnia o godzinie 18.24 funkcjonariusze zatrzymali na ul. Wolności do kontroli drogowej 47-letniego kierującego pojazdem marki Mercedes, który na ograniczeniu do 50 km jechał z prędkością 103 km.

- Kierowcy stracili prawo jazdy na 3 miesiące, zostali ukarani mandatami w wysokości po 400 zł i otrzymali po 10 punktów karnych – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka