Wtorek, 23 czerwca
24°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy

Kolejne wzmocnienia piłkarek Orlika

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Orlik Jelenia Góra wzmacnia się przed startem rozgrywek III ligi kobiet (najniższa klasa rozgrywkowa). Po Joannie Płonowskiej – byłej reprezentantce Polski i zawodniczce Medyka Konin czy AZS–u Wrocław, do Jeleniej Góry przybędą również dwie piłkarki, które w poprzednim sezonie grały w drugoligowym Darborze Bolesławice

reklamy

Zarząd klubu Darbor Bolesławice Świdnickie w połowie sierpnia podjął decyzję o rozwiązaniu żeńskiej sekcji piłki nożnej, więc na rynku piłkarskim pojawiło się sporo doświadczonych zawodniczek, szukających klubu. Dwie z nich trafią do Jeleniej Góry. Nikola Żurawska gra w pomocy, a wcześniej występowała w AZS-ie PWSZ Wałbrzych. Z kolei Sylwia Przydacz gra w obronie. Jak nas poinformował prezes Orlika, w pierwszej kolejce (w Świdnicy) jeleniogórzanki zagrają jeszcze bez Płonowskiej, ale na inaugurację przed własną publicznością - była reprezentantka kraju zaprezentuje się swoim kibicom. Mecz 2. kolejki odbędzie w sobotę, 2 września o godz. 14:00 na boisku w Parku Norweskim.

Ustalono już terminy spotkań pucharowych wśród kobiet. Finał na szczeblu wojewódzkim zostanie rozegrany 20 września we Wrocławiu (rywalkami Orlika będą piłkarki trzecioligowej Ślęzy Wrocław), a zwycięzca awansuje do 1/16 finału na szczeblu ogólnopolskim, gdzie zmierzy się najprawdopodobniej z pierwszoligowcem. Gdyby jeleniogórzanki awansowały do fazy centralnej, ten mecz zostanie rozegrany 27 września na stadionie przy ul. Złotniczej.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Dodatkowy dochód - Współpraca online Szukam kilku wyjątkowych osób do współpracy! Szukasz dodatkowego dochodu, możliwości rozwoju i działania na własnych zasadach? Zapraszam do kontakt… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Szukamy kucharzy z pasją i dobrym humorem! Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowiska: • Kucharz Śniadaniowy • Kucharz Bufetowy • Kucharz A la Carte Praca w Staniszowie, ul. Zdr… Zatrudnię mechaników, ślusarzy, spawaczy Firma Spaw-Mont zatrudni mechaników, ślusarzy, spawaczy. Praca delegacyjna ( Niemcy). Tel 508083209 Praca na zmywaku - dorywcza w weekendy od zaraz Poszukujemy osoby do pracy w weekendy na zmywaku w hotelu Termy Karkonosze w Staniszowie. Praca od zaraz. Twój zakres obowiązków -dbanie o o…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka