Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7945
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Kolejne wspaniałe mikołajki w Sandrze Spa

Środa, 10 grudnia 2014, 8:18
Aktualizacja: 18:08
Autor: Joanna Kramarczuk
Karpacz: Kolejne wspaniałe mikołajki w Sandrze Spa
Fot. Joanna Kramarczuk
Już od sześciu lat Hotel Sandra Spa z Karpacza – współorganizator akcji "Moje Marzenie" – organizuje mikołajki. Tym razem uczestniczyło w nich pięćdziesięcioro dzieci z domów dziecka: "Nadzieja", "Sobieradzik" oraz z Pogotowia Opiekuńczego w Jeleniej Górze i dzieci wytypowane przez "Szlachetną Paczkę".

Dzieci przez dwie godziny mogły bawić się w basenach, zjeżdżać na zjeżdżalniach, a następnie uczestniczyły we wspaniałej zabawie mikołajkowej, którą prowadziły śnieżynki, elfy i bałwanek przysłane przez firmę W&E oraz Tomek DJ Jeżyk.

Był wspaniały obiad i mnóstwo smakołyków. Dzieci tańczyły, bawiły się, uczestniczyły w licznych konkursach, a potem oczekiwały na Mikołaja. Nie zawiodły się - Mikołaj przyniósł słodycze, a także wspaniałe prezenty. Domy dziecka otrzymały konsole do gry XBOX, a także wieże stereofoniczne.

Dyrekcja Hotelu Sandra Spa otrzymała w podziękowaniu od dzieci zrobione przez nie własnoręcznie laurki, bombkę, a także obraz olejny przedstawiający małą Kubankę autorstwa organizatora akcji "Moje Marzenie".

W organizacji mikołajkowej imprezy pomogły także jeleniogórskie firmy przewozowe: "Krycha" i PKS Tour, które zawiozły dzieci do Karpacza.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group