Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 7062
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolejne ulice będą skanalizowane

Sobota, 25 października 2014, 8:41
Aktualizacja: 8:43
Autor: Angela
Jelenia Góra: Kolejne ulice będą skanalizowane
Fot. Archiwum Jelonki.com (Zeb)
Spółka Wodnik rozstrzygnęła przetarg na skanalizowanie ulic: Hallerczyków, Wincentego Pola i Chłopskiej w Jeleniej Górze. – To jest taka enklawa, która nie ma kanalizacji – mówi Wojciech Jastrzębski, prezes spółki Wodnik. Zadanie ma być wykonane do końca 2015 roku. Przetarg na to zadanie wygrała firma Wamar z ofertą opiewającą na około 8 mln zł.

Prace rozpoczną się na początku przyszłego roku, kiedy tylko pozwoli na to pogoda. Jeszcze w tym roku natomiast Wodnik zakończy kanalizowanie Sobieszowa i wykona odbiór prac w Cieplicach. Cały czas prace trwają na ulicach: Wyzwolenie Narodowego, Wróblewskiego, Meblarskiej i Warszawskiej. W tym roku roboty zakończono już natomiast na Osiedlu Pomorskim czy na łączniku ulicy Spółdzielczej.

- Łącznie w tym roku na inwestycje związane z kanalizowaniem miasta wydaliśmy 16 mln zł - mówił Wojciech Jastrzębski. - Po zakończeniu prac z obecnie rozstrzygniętego przetargu na ulice: Hallerczyków, Wincentego Pola i Chłopskiej, będziemy mogli powiedzieć, że Jelenia Góra jest skanalizowana w 99 procentach – dodał prezes Wodnika.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group