Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 6642
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolejna wielka gala NNDC za nami

Wtorek, 13 czerwca 2017, 15:28
Aktualizacja: 15:30
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Kolejna wielka gala NNDC za nami
Fot. Przemek Kaczałko
Tradycyjnie, co pół roku szkoła tańca No Name Dance Studio podsumowuje swoją działalność w praktyce – podczas gali, która w miniony weekend odbyła się w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury.

Na scenie wystąpiły dzieci, młodzież i osoby dorosłe - najmłodsi uczestnicy mieli 4-5 lat. - Kolejne półrocze za nami - myślimy już o wakacjach, ale oczywiście zajęcia trwają do końca czerwca - powiedziała Marcelina Leśniak. W trakcie gali odbyło się losowanie nagród od sponsorów, a na zakończenie - zarówno pierwszego dnia, jak i drugiego - był występ niespodzianka, którym brało udział ok. 70 tancerzy. Istne szaleństwo na scenie udzielało się wszystkim zgromadzonym, a radości nie było końca. Szczególnie po najmłodszych tancerzach widać jak bardzo są zżyci ze swoimi instruktorkami, a występ przed rodzicami, rodzeństwem, dziadkami i innymi członkami rodzin był dla nich ogromnym przeżyciem.

Drugiego dnia na scenie pokazały się kolejno: Ponad podziałami, grupa przedszkolna Asi, Balans, flamenco Agaty Szmigrodzkiej, Gwiazdy (grupa przedszkolna Marceli), Power, Dzieciaki z naszej paki, Balet, Zumba, akrobatyka grupa I, WoW, po raz drugi Ponad podziałami, taniec orientalny grupy Agaty Szmigrodzkiej, akrobatyka grupy starszej, taniec współczesny, BooM, duet Kasia i Milenka, Blackout, LUZik, Szok II, duet Julka i Gloria, Jazz oraz wspomniany wcześniej występ niespodzianka w old-school'owym stylu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group