Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 7956
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolejna inicjatywa klubu biznesu KS Karkonoszy

Czwartek, 19 kwietnia 2018, 17:08
Autor: Paweł Guszała
Jelenia Góra: Kolejna inicjatywa klubu biznesu KS Karkonoszy
Fot. Użyczone
Na jutro (20.04) zaplanowane zostało kolejne spotkanie klubu biznesu zawiązanego przy KS Karkonoszach. Zaproszeni mogą czuć się wszyscy ci, którzy chcieliby podjąć korzystną współpracę z jeleniogórskim zespołem.

O godzinie 10:00 w Wydziale Ekonomii Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego zaplanowano spotkanie. Zarząd KS Karkonoszy zaprasza na lunch biznesowy w sali rady wydziału w budynku „H”, który znajduje się przy ulicy Kochanowskiego 8. Podczas spotkania poruszony zostanie temat planów i pomysłów wspólnej promocji KS Karkonoszy Jelenia Góra oraz firm zrzeszonych w ich klubie biznesu. Jak na razie swoją obecność potwierdziło 20 przedsiębiorców.

Na początku organizatorzy dokonają krótkiego podsumowania ostatnich działań podejmowanych przez klub biznesu. Później nastąpi sesja zapoznawcza, omawiane będą sprawy zgłaszane przez partnerów, a wszystko zakończą nieformalne rozmowy kuluarowe.

- Spotkania w ramach klubu biznesu to świetne rozwiązanie. Normalny kontakt ze sponsorami nie był tak skuteczny i efektywny, dlatego chcemy rozwijać tę formę współpracy – zapowiada Konrad Ambroży, wiceprezes KS Karkonoszy Jelenia Góra.

Można dołączyć do tego projektu, a jutro będzie ku temu najlepsza okazja. Każda firma jest mile widziana. Uczestnictwo jest bezpłatne, jednak swoją obecność należy zgłosić wcześniej wysyłając krótką notkę na adres: konrad.ambrozy@kskarkonosze.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group