Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 8399
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dziwiszów: Kolejna edycja Łysogórek MTB za nami

Środa, 31 sierpnia 2011, 14:02
Aktualizacja: 14:05
Autor: MDvR
Dziwiszów: Kolejna edycja Łysogórek MTB za nami
Fot. użyczone
Czwarta edycja Łysogórek MTB 2011 odbyła się tym razem przy pięknej pogodzie. Po wieczornych i nocnych deszczach wyszło słońce, a wiatr szybko wysuszył trawiaste zbocza Łysej Góry.

Leśne ścieżki także były w dobrym stanie, a więc trasa nie sprawiła większych kłopotów zawodnikom ze starszych kategorii wiekowych, ścigających się na długich pętlach. Nie licząc oczywiście szybkich i stromych zjazdów nad Chrośnicą, gdzie zawsze trzeba uważać na kamienie i korzenie. Dzieci miały jak zwykle idealne warunki do jazdy na małej pętli wytyczonej w okolicach schroniska. Organizatorzy nadmieniają z satysfakcją fakt podniesienia się poziomu zawodów (jak również frekwencji) w grupach młodszych. Przyczyniły się do tego między innymi zawodniczki z Czech (startujące po raz drugi w tym roku), które nawiasem mówiąc stanęły na podium, a jedna z nich Lucia Blechowa z Mladej Boleslav wygrała zawody.

Film z zawodów

Na starcie sierpniowej edycji stanęli zawodnicy z Olszyny, Lubawki, Rakowic, Mladej Boleslav, Semily (Czechy), Kamiennej Góry, Wrocławia, Bolesławca, Jeleniej Góry, Szklarskiej Poręby, Kwieciszowic, Pławnej Dolnej, Lubania, Piechowic, Legnicy, Lubina i Kutna.

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli: Konrad Gut (niezrzeszony), Lucie Blechova (Alpine PRO Author Team), Jakub Gniadek (MTB Lubawka), Sandra Zacharow (niezrzeszona), Albert Pogwizd (MTB Lubawka), Agnieszka Szwinta (niezrzeszona), Adrian Tyszecki (Kellys Team), Dominika Niemiec (MTB Lubawka), Łukasz Ryż (Bike Stacja PL), Monika Strychar (GeoPoint), Krzysztof Tyszecki i Maria Tyszecka (Kellys Team) oraz Marek Wawrzyniak (niezrzeszony).

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group