Poniedziałek, 14 czerwca
Imieniny: Elizy, Michała
Czytających: 4977
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Kolejkomat” usprawnia obsługę klientów

Środa, 9 marca 2011, 8:50
Aktualizacja: 8:50
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: „Kolejkomat” usprawnia obsługę klientów
Fot. Agrafka
Od pewnego czasu wszelkie sprawy związane z energią i firmą Tauron można załatwiać w nowym Punkcie Obsługi Klienta znajdujący się przy ulicy Moniuszki 3a, który został wyposażony w tzw. kolejkomat, czyli system zarządzania kolejką. Zaletą nowej lokalizacji POK jest także dostępność parkingu dla klientów.

Nowy Punkt Obsługi Klienta wyposażony został w system zarządzania kolejką, potocznie zwanym kolejkomatem. - Podstawowym celem wprowadzenia systemu kolejkowego była poprawa komfortu i oszczędność czasu oczekiwania, eliminacja sytuacji stresogennych i napięć występujących często w przypadku kolejek tradycyjnych. Dodatkowo zaletą urządzenia jest możliwość pozyskiwania informacji statystycznych, które pozwalają na stałą modyfikację obsługi klienta – poinformowała Elżbieta Bukowiec, rzecznik prasowy TAURON.

Dzięki dostępowi on-line, kierownik POK posiada ciągły monitoring ilości i rodzaju spraw, z jakimi oczekują klienci, tym samym może na bieżąco podejmować działania, których celem jest płynna obsługa oczekujących klientów. Ponieważ system jest nowością i jeszcze nie każdy klient radzi sobie z obsługą kolejkomatu, pracownicy POK pomagają i instruują klientów, jak korzystać z urządzenia wydającego bilety.

- Pierwszy raz spotkałam się z tego rodzaju kolejkomatem, czyli maszyną, w której trzeba wybrać na wyświetlaczu dziedzinę sprawy, z jaką się przychodzi. Po naciśnięciu na ekran dotykowy podpunktu np. związanego z rozliczeniami urządzenie drukuje „bilecik” z numerem i literką. Na ekranie wyskakuje informacja, która jestem w kolejce, a pod każdym stanowiskiem obsługi klienta jest ekran, na którym wyświetla się numerek z literą osoby, która jest następna w kolejce. Sądzę, że ludzie powinni się szybko przyzwyczaić do nowego systemu, który na pewno usprawni obsługę klientów – powiedziała pani Elżbieta z Jeleniej Góry, jedna z klientek Tauronu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group