Sobota, 27 czerwca
25°C Jelenia Góra
reklamy

Kolej odda torowisko

Audio

Czytaj na głos

Autor: Ewa Fit / zlotoryjska.pl, Miasto Złotoryja 1 min czytania

Ministerstwo Infrastruktury zgodziło się na przekazanie przez PKP Dolnośląskiemu Urzędowi Marszałkowskiemu linii kolejowej z Nowego Kościoła do Wojcieszowa.

reklamy

Przekazanie fragmentów linii kolejowej nr 312 Marciszów-Jerzmanice na odcinku Wojcieszów-Nowy Kościół rodzi nadzieję na powrót połączeń pasażerskich do Świerzawy i Wojcieszowa. Linia umożliwi również wywóz urobku z wojcieszowskich zakładów wapienniczych oraz pomoże zmniejszyć liczbę ciężarówek jeżdżących po lokalnych drogach. Burmistrz Świerzawy zadowolony jest z przekazania linii samorządowi, jednocześnie zdaje sobie sprawę, że jest to początek długiej drogi, ponieważ sprawa przejęcia linii toczy się już od przeszło dwóch lat.

rnhttps://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2531687706955277&id=526878990769502

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka