Niedziela, 28 czerwca
36°C Jelenia Góra
reklamy

Kolędy i pastorałki śpiewało ponad 300 dzieci!

Audio

Czytaj na głos

Autor: kawonz 1 min czytania

W IV Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek, który po raz trzeci zorganizowała Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wojcieszycach wzięło udział ponad 300 dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Impreza trwała dwa dni.

reklamy

Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem wykonywali wybrane przez siebie utwory. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach. W jednej oceniano dzieci młodsze, włącznie z III klasą, a w drugiej od IV wzwyż. Piękne dźwięki znanych i mniej znanych polskich oraz zagranicznych kolęd i pastorałek poruszyły serce niejednej przysłuchującej się osoby.

Jak podkreślali organizatorzy i opiekunowie dzieci, poziom uczestników był bardzo wyrównany. Nikt nie opuścił Wojcieszyc z pustymi rękami. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz drewniane aniołki, a laureaci specjalne pamiątkowe nagrody.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka