Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 6721
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kolędowali na szóstkę

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 11 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 31 grudnia 2005, 11:24
Autor: TEJO
Fot. tejo
Świąteczne klimaty można było poczuć w sobotę w Młodzieżowym Domu Kultury w Jeleniej Górze. Rodzice i zainteresowani usłyszeli najpiękniejsze kolędy i piosenki związane z Bożym Narodzeniem w wykonaniu adeptów muzyki, którzy uczą się w MDK.

"Cicha noc", "W żłobie leży", "Wśród nocnej ciszy", "Jest taki dzień" - to tytuły tylko niektórych świątecznych melodii zaprezentowanych w pięknej scenerii. Przystrojona choinka i przygaszone światło dopełniały atmosfery występu młodych jeleniogórzan.

- Pole do popisu mieli nasi nauczyciele muzyki i piosenki: Maciej Cytarzyński oraz Wiesław Kowalewski. Pokazał się też Zespół Muzyki Dawnej pod wodzą Sylwii Raban - mówi Danuta Siwek, dyrektor MDK.

A było kogo słuchać. Zaśpiewały Ilona Kuśmierczyk, Klaudia Kucharczyk, Laura Kaczor, Małgorzata Cieślak, Anna Jasinowska oraz Kamila Antonowicz.

Kolędy na zagrała także Natalia Hrynkiewicz. Śpiewem towarzyszyła jej Joanna Kowalewska.

Kolędownicy z MDK oczarowali publiczność profesjonalizmem. Na pewno równie pięknie zaśpiewają i zagrają bożonarodzeniowe melodie przy wigilijnych stołach i podczas świąt we własnych domach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~lechu 12-12-2005 15:19
brawo brawo dzieciaki oby tak dalje hhehe :P proszę o odpowiedź
~TEJO 12-12-2005 16:10
>brawo brawo dzieciaki oby tak dalje hhehe :P >proszę o odpowiedź Imprezy w Młodzieżowym Domu Kultury są zawsze udane, a i młodzież, która tam się uczy i doszkala - wybitnie zdolna - dobrze, że jest taka placówka kultury w mieście
~madzia 12-12-2005 18:55
byla tez średniowieczno-renesansowa kolęda "wesoły nam, wesoły nam" grana przez zespół muzyki dawnej Virtus Animi, lecz fotograf nie raczył uchwycyć zespołu. przepraszam, na jednym zdjęciu w tle widać
~TEJO 12-12-2005 20:05
>byla tez średniowieczno-renesansowa kolęda >"wesoły nam, wesoły nam" grana przez >zespół muzyki dawnej Virtus Animi, lecz fotograf >nie raczył uchwycyć zespołu. >przepraszam, na jednym zdjęciu w tle widać fotografa nie było, kiedy grał zespół muzyki dawnej, więc nie to że nie nie raczył zrobić zdjęcia, ale po prostu nie miał możliwości, pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group