Wtorek, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 5375
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION/ ŚWIAT: Kolarze Lechii Piechowice trenowali w Hiszpanii

Poniedziałek, 16 marca 2009, 12:47
Aktualizacja: 12:52
Autor: ahawer
REGION/ ŚWIAT: Kolarze Lechii Piechowice trenowali w Hiszpanii
Fot. Organizator
Kolarze górscy Klubu Sportowego Lechia Piechowice wrócili właśnie z dwutygodniowego zgrupowania w hiszpańskiej miejscowości Calpe na wybrzeżu Costa Blanca.

Panują tu znakomite warunki do treningów - w ciągu dnia temperatura oscylowała wokół 20 st. C.

- Okolice Calpe są rajem dla cyklistów. Kolarski trening dodatkowo urozmaica ukształtowanie terenu – mówi trener Michał Krawczyk.
Płaskie i kręte trasy wzdłuż wybrzeża przeplatają się z górskimi serpentynami (nawet do wys. 1200 m n.p.m.). Treningi zaczynały się codziennie przed południem i trwały od 3 do 5 godzin. Regenerację po treningach ułatwiały znakomite warunki hotelowe (m.in. jacuzzi, sauna, masaż wodny).
Na zgrupowaniu przebywało dziesięciu zawodników (w tym m.in. kilku młodych obiecujących młodzieżowców, którzy dołączyli do klubu w tym sezonie). Kolarze liczą, że w takich warunkach znakomicie przygotują się do sezonu startowego, który rozpoczyna się w kwietniu.
- Tym bardziej, że w tym samym czasie w tym samym hotelu, przebywał olimpijczyk Marek Galiński, z którym nasi zawodnicy mogli potrenować i skorzystać z cennych wskazówek – dodaje prezes klubu Jacek Kamiński.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group