Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 9069
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Kolarski Wjazd i Bieg Górski Kowary – Okraj 2015

Poniedziałek, 8 czerwca 2015, 12:46
Aktualizacja: Wtorek, 9 czerwca 2015, 21:34
Autor: MDvR
Kowary: Kolarski Wjazd i Bieg Górski Kowary – Okraj 2015
Fot. organizator
Ruszyły już zapisy na tegoroczną edycję zawodów sportowych o tytuł "Najlepszego Górala Wschodnich Karkonoszy". O zwycięstwo na trasie Kowary – Przełęcz Okraj walczyć będą kolarze na trasie szosowej i mtb oraz miłośnicy biegów górskich.

Na starcie Kolarskiego Wjazdu Kowary - Okraj już po raz osiemnasty staną zawodnicy, którzy zmierzą się z całkiem niemałym wzniesieniem na trasie szosowej i górskiej. W tym roku również biegacze (już po raz drugi) podejmą trudną wspinaczkę z centrum Kowar (ok. 480 m n.p.m.) na wysokość ponad tysiąca metrów n.p.m. do malowniczo położonej wioski Mala Upa na Przełęczy Okraj.

- Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym największym sportowym wydarzeniu roku. XVIII Kolarski wjazd Kowary - Okraj oraz II Bieg Górski Kowary - Okraj odbędą się w piątek, 14 sierpnia. Zainteresowanych udziałem w imprezie prosimy o zapoznanie się z regulaminami. Zapisy na stronie www.kowary.pl po kliknięciu w baner wybranej dyscypliny - tłumaczą organizatorzy.

Więcej informacji znajdziesz pod linkiem http://www.kowary.pl/pl/aktualnosci/kolarski-wjazd-i-bieg-gorski-2015-ryszyly-zapisy

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
264
Coraz lepiej
25%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
13%
Wciąż fatalnie
26%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group