• Piątek, 18 października 2019
  • Godz. 23:13
  • Imieniny: Juliana, Łukasza
  • Czytających: 6318
  • Zalogowanych: 8
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Kolarski Puchar Piastów Śląskich – wyniki

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 13 marca 2013, 22:19
Aktualizacja: 22:26
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W miniony weekend w Jeleniej Górze odbył się IV Puchar Piastów Śląskich. Impreza była jednocześnie Mistrzostwami Dolnego Śląska w kolarstwie przełajowym.

Wyniki

Sobota

KATEGORIA MŁODZIK 2 okr. x 2500m
1. 10 POL19990110 TARNAWSKI Kamil KKW JAMA WAŁBRZYCH 0.16.21
2. 9 POL19990804 MARGATIS Oskar KKW JAMA WAŁBRZYCH 0.17.55
3. 3 POL20040417 MIERZYŃSKI Piotr LKS TRASA ZIELONA GÓRA 0.18.39
4. 4 POL20000907 BILIŃSKI Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 0.18.54
5. 5 POL20000905 SMERECZNIAK Bartosz MKS KAROLINA JAWORZY 0.19.21
6. 7 POL20000420 ŻURAW Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 0.19.27
7. 6 POL20001220 LISIECKI Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL . 0.23.08
8. 2 POL19990703 HOŁODOWSKI Karol UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 0.23.41
9. 1 POL20000725 HOŁODOWSKI Dawid UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 0.24.21
- 8 POL20000608 GADZIŃSKI Mateusz KKW JAMA WAŁBRZYCH wyc.

KATEGORIA MŁODZICZKA 2 okr. x 2500 m
1. 70 POL20000723 PASTUSZEK Paulina MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 0.19.15
2. 60 POL20000520 GAŁAS Alicja UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 0.19.34
3. 69 POL20000217 TONDER Sara MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 0.19.52
4. 61 POL19990308 BARANOWSKA Aleksandra UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 0.20.21
5. 68 POL20000906 RÓŻNICKA Daria UKS CENTRUM NOWA RUDA 0.20.38
6. 72 POL20000905 JERUZALSKA Natalia KKW JAMA WAŁBRZYCH 0.20.42
7. 65 POL20010516 WĘGRZYNOWSKA Wiktoria LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.22.54
8. 63 POL20000203 RYNIA Kinga LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.23.50
9. 62 POL19990428 PAWLIKOWSKA Nikola UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 0.24.43
10. 67 POL20010305 BIENIECKA Arianna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.24.57
11. 64 POL20000130 DUDIAK Sandra LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.26.04
12. 66 POL20010728 AMANOWICZ Dominika LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.31.14

KATEGORIA JUNIOR MŁODSZY 4 okr. x 2500 m
1. 112 POL19970904 HELTA Filip KKW JAMA WAŁBRZYCH 0.26.50
2. 106 POL19970228 SKIBIŃSKI Krzysztof LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.28.21
3. 111 POL19971009 DOBROŃ Grzegorz MKS KAROILNA JAWORZYNA ŚL. 0.29.15
4. 109 POL19980609 WNĘK Michał UKS CENTRUM NOWA RUDA 0.29.21
5. 101 POL19980619 KACZMAREK Przemysław UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 0.30.00
6. 107 POL19980310 KALKOWSKI Kacper UKS CENTRUM NOWA RUDA 0.30.53
7. 100 POL19970503 KONARZEWSKI JAN UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 0.31.57
8. 110 POL19970201 KALETA Patryk MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI 0.32.47
9. 108 POL19981211 SIDOROWICZ Michał UKS CENTRUM NOWA RUDA 0.34.24
10. 102 POL19980722 ROKUS Karol UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 0.34.51
11. 105 POL19980719 NOWAK Michał LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.35.04
12. 104 POL19980826 ARENT Sebastian LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.35.16

KATEGORIA JUNIORKA MŁODSZA 2 okr. x 2500 m
1. 56 POL19970521 PIOTROWSKA Patrycja KKW JAMA WAŁBRZYCH 0.17.36
2. 57 POL19970320 CYBULSKA Klaudia UKS CENTRUM NOWA RUDA 0.17.58
3. 58 POL19980930 MIERZYŃSKA Natalia LKS TRASA ZIELONA GÓRA 0.19.01
4. 59 POL19970718 PIWOWARSKA Angelika LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.24.30

KATEGORIA JUNIORKA 4 okr. x 2500 m
1. 153 POL19961006 WOLSKA Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.33.37
2. 154 POL19950419 PIOTROWSKA Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH -1okr
3. 152 POL19960314 LASOTA Monika LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH -1 okr
4. 151 POL19960218 DMYTRASZ Aleksandra LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH -1 okr
5. 150 POL19960413 PAWŁOWSKA Katarzyna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH -1 okr

KATEGORIA JUNIOR 6 okr x 2500 m
1. 178 POL19951212 NAWROCKI Mariusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA 0.37.47
2. 172 POL19960116 GORZAWSKI Kamil LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.40.11
3. 171 POL19960305 PRZEWIĘDA Paweł LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.41.57
4. 176 POL19960323 DZIEWA Mikołaj KS KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK 0.42.02
5. 175 POL19961014 MASŁYK Mateusz KS KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK 0.42.34
6. 182 POL19960421 BANAŚ Mateusz KKW JAMA WAŁBRZYCH 0.42.34
7. 180 POL19951215 JAWOR Aleksander MKS 11 PENCO JELENIA GÓRA - 1 okr
8. 179 POL19960720 BOROWSKI JĘDRZEJ BOLMET TREK LEGNICA - 1 okr
9. 170 POL19950228 KOWALSKI MATEUSZ LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH - 1 okr
10. 181 POL19960710 POTONIEC Szymon MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL. – 1 okr
11. 183 POL19960531 BISEK Emil KKW JAMA WAŁBRZYCH - 1 okr
12. 173 POL19960504 POLKOWSKI Bartłomiej LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH – 1 okr
13. 177 POL19960124 KOŁODZIEJ Bartosz UKS CENTRUM NOWARUDA - 1 okr

KATEGORIA NIEZRZESZONE KOBIETY OPEN 2 okr. x 2500 m
1. 80 POL19910531 KUNIEJ Anna CHOJNÓW 0.17.58
2. 81 KARBOWSKA Weronika KKW JAMA WAŁBRZYCH

KATEGORIA NIEZRZESZENI MĘŻCZYZN OPEN 6 okr x 500 m
1. 97 POL19880821 BARAN Krzysztof 0.46.12
2. 96 POL19660113 LUBIATOWSKI Ireneusz 0.50.51
3. 95 POL19890921 GAŁEK Damian DIVERSEY TEAM - 1 okr
4. 98POL19820918 HELMAN Tomasz CZĘSTOCHOWA - 1 okr
5. 94 POL19770705 KARMELITA Piotr JELENIA GÓRA - 2 okr
6. 93 POL19940316 ZAJUSZ Jakub KKW JAMA WAŁBRZYCH wyc.

KATEGORIA MASTERS M30 6 okr. x 2500 m
1. 203 POL19800622 PASZEK Szczepan BOLESŁAWIEC 0.44.11
2. 205 POL19810622 RYŻ Łukasz BOLESŁAWIEC 0.44.11
3. 200 POL19740302 POSMYK Arkadiusz MGLKS KWISA LUBAŃ ŚL. 0.45.33
4. 204 POL19821018 KOPEĆ Adam BOLESŁAWIEC 0.45.40
5. 201 POL19750807 PALUSZEK Krzysztof MKS 11 PENCO JELENIA GÓRA 0.45.54
6. 202 POL19780628 WALCZAK Grzegorz MKS 11 PENCO JELENIA GÓRA 0.50.29

KATEGORIA MASTERS M40 6 okr x 2500 m
1.220 POL19710502 BONECKI Marek DIVERSEY TEAM 0.47.35
2.222 POL19681116 WOJCZAL Jarosław PIECHOWICE 0. 49.06
3. 221 POL19701221 OSTOJICZ Tomasz DIVERSEY TEAM 0. 50.09

KATEGORIA MASTERS M50 5 okr. x 2500 m
1. 241POL19560903 KŁOS Marian DIVERSEY TEAM 0.45.01
2. 240 POL19611117 ERGANG Lech UKS BORANT TARNOWO PODGÓRNE 0.45.25
3. 242POL19550421 LENKOWSKI Krzysztof WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 0.48.26
4. 243POL19560926 TWARDZISZEWSKI Waldemar MKS KARKONOSZE J.GÓRA 0.52.07

KATEGORIA MASTERS M60 6 okr. x 2500 m
1. 261 POL19480818 FAJKOWSKI GRZEGORZ WROCŁAW 0.50.09
2. 260 POL19530618 FILIPIAK Krzysztof KARPACZ 0.50.49
3. 262 POL19520214 ŁABUS Andrzej JELENIA GÓRA 0.51.34

KATEGORIA ORLIK 8 okr x 2500 m
1. 299 POL19911229 KURCZAB Piotr SANTE –BSA TOUR 0.55.31
2. 298 POL19910920 WOLNY Sebastian MKS 11 PENCO JELENIA GÓRA 0.59.17
3. 300 POL19910701 ZIELIŃSKI Dawid BOLMET TREK LEGNICA - 1 okr

KATEGORIA ELITA 8 okr x 2500 m
1. 281 POL19901201 KAWALEC Marcin KS KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK 0.53.27
2. 280 POL19860326 ALCHIMOWICZ Rafał KS KTM RACING TEAM Z. STOK 0.53.39
3. 284 POL19900627 WOJCZAL Paweł MKS KARKONOSZE VERGE J.GÓRA 0.56.26
4. 283 POL19870916 KACIŁOWICZ Mateusz PIECHOWICE MKS KARKONOSZE 0.57.19

KATEGORIA DZIECI –CHŁOPCY 2 małe okr. x 670 m
1. 7 PONIATOWSKI Daniel UKS CENTRUM NOWA RUDA 0.06.22
2. 3 DZIEWA Jakub KS KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK 0.06.35
3. 12 CHWIEJ Michał SZKLARSKA PORĘBA 0.07.11
4. 13 SŁOTWIŃSKI Dawid KKW JAMA WAŁBRZYCH 0.07.27
5. 10 ZAWADZKI Maciej UKS CENTRUM NOWA RUDA 0.07.33
6. 2 GALEZ Maciej UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 0.09.24

KATEGORIA DZIECI –DIEWCZĘTA 2 małe okr. x 670 m
1. 14 PASTUSZEK Kamila MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 0.07.47
2. 15 HAJDUK Aleksandra MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 0.09.32
- 11 SZEWCZYK Anna UKK ORIENS MTB CHOJNÓW wyc.

KLASYFIKACJA DRUZYNOWA PO I EDYCJI :
1. LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 77 PKT
2. KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 54 PKT
3. KKW JAMA WAŁBRZYCH 51 PKT
4. UKK ORIENS CHOJNÓW 44 PKT
5. UKS CENTRUM NOWA RUDA 32 PKT
6. KS KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK 26 PKT
7. LKS TRASA ZIELONA GÓRA 22 PKT
8. MKS 11 PENCO JELENIA GÓRA 12 PKT
9. MGLKS KWISA LUBAŃ ŚL. 9 PKT
10. DIVERSEY TEAM 8 PKT
11. BOLMET TREK LEGNICA 7 PKT
12. MKS KARKONOSZE J.GÓRA 5 PKT
13. UKS BORANT TARNOWO PODGÓRNE 3 PKT
14. WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 2 PKT

Niedziela

KATEGORIA MŁODZIK 2 okr. x 2500 m
1. 10 POL19990110 TARNAWSKI Kamil KKW JAMA WAŁBRZYCH 0.15.28
2. 9 POL19990804 MARGATIS Oskar KKW JAMA WAŁBRZYCH 0.16.34
3. 3 POL20040417 MIERZYŃSKI Piotr LKS TRASA ZIELONA GÓRA 0.17.01
4. 4 POL20000907 BILIŃSKI Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 0.17.11
5. 5 POL20000905 SMERECZNIAK Bartosz MKS KAROLINA JAWORZY 0.18.55
6. 7 POL20000420 ŻURAW Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 0.19.06
7. 1 POL20000725 HOŁODOWSKI Dawid UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 0.21.25
8. 6 POL20001220 LISIECKI Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL . 0.21.40
9. 2 POL19990703 HOŁODOWSKI Karol UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 0.22.26

KATEGORIA MŁODZICZKA 2 okr. x 2500 m
1. 61 POL19990308 BARANOWSKA Aleksandra UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 0.17.57
2. 69 POL20000217 TONDER Sara MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 0.17.57
3. 70 POL20000723 PASTUSZEK Paulina MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 0.17.57
4. 75 POL20000521 WOJTOŃ Julia UKS CENTRUM NOWA RUDA 0.18.43
5. 60 POL20000520 GAŁAS Alicja UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 0.18.55
6. 68 POL20000906 RÓŻNICKA Daria UKS CENTRUM NOWA RUDA 0.20.27
7. 65 POL20010516 WĘGRZYNOWSKA Wiktoria LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.20.57
8. 62 POL19990428 PAWLIKOWSKA Nikola UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 0.21.28
9. 63 POL20000203 RYNIA Kinga LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.22.26
10. 67 POL20010305 BIENIECKA Arianna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.23.44
11. 64 POL20000130 DUDIAK Sandra LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.26.01
12. 66 POL20010728 AMANOWICZ Dominika LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.30.00

KATEGORIA JUNIOR MŁODSZY 4 okr. x 2500 m
1. 112 POL19970904 HELTA Filip KKW JAMA WAŁBRZYCH 0.19.47
2. 106 POL19970228 SKIBIŃSKI Krzysztof LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.20.41
3. 109 POL19980609 WNĘK Michał UKS CENTRUM NOWA RUDA 0.22.26
4. 111 POL19971009 DOBROŃ Grzegorz MKS KAROILNA JAWORZYNA ŚL. 0.23.02
5. 107 POL19980310 KALKOWSKI Kacper UKS CENTRUM NOWA RUDA 0.23.07
6. 100 POL19970503 KONARZEWSKI JAN UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 0.23.46
7. 101 POL19980619 KACZMAREK Przemysław UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 0.24.30
8. 102 POL19980722 ROKUS Karol UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 0.24.54
9. 104 POL19980826 ARENT Sebastian LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.25.17
10. 105 POL19980719 NOWAK Michał LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.25.29

KATEGORIA JUNIORKA MŁODSZA 2 okr. x 2500 m
1. 56 POL19970521 PIOTROWSKA Patrycja KKW JAMA WAŁBRZYCH 0.16.34
2. 57 POL19970320 CYBULSKA Klaudia UKS CENTRUM NOWA RUDA 0.17.26
3. 58 POL19980930 MIERZYŃSKA Natalia LKS TRASA ZIELONA GÓRA 0.17.51
4. 59 POL19970718 PIWOWARSKA Angelika LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.21.25

KATEGORIA JUNIORKA 4 okr. x 2500 m
1. 153 POL19961006 WOLSKA Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.25.49
2. 154 POL19950419 PIOTROWSKA Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.29.15
3. 152 POL19960314 LASOTA Monika LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.9.21
4. 151 POL19960218 DMYTRASZ Aleksandra LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.30.06
5. 150 POL19960413 PAWŁOWSKA Katarzyna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.30.10

KATEGORIA JUNIOR 6 okr x 2500 m
1. 172 POL19960116 GORZAWSKI Kamil LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.41.03
2. 171 POL19960305 PRZEWIĘDA Paweł LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 0.42.50
3. 182 POL19960421 BANAŚ Mateusz KKW JAMA WAŁBRZYCH 0.43.31
4. 175 POL19961014 MASŁYK Mateusz KS KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK 0.44.04
5. 181 POL19960710 POTONIEC Szymon MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL. – 1 okr

KATEGORIA NIEZRZESZONE KOBIETY OPEN 2 okr. x 2500 m
1. 80 POL19910531 KUNIEJ Anna CHOJNÓW 0.17.11

KATEGORIA NIEZRZESZENI MĘŻCZYZN OPEN 6 okr x 2500 m
1. 97 POL19880821 BARAN Krzysztof 0.41.39
2. 88 POL19790219 BUJAK Wojciech 0.48.15
3. 98 POL19820918 HELMAN Tomasz CZĘSTOCHOWA - 1 okr.

KATEGORIA MASTERS M30 6 okr. x 2500 m
1. 207 POL19810420 IWAN Rafał BIKE STACJA .PL 0.40.20
2. 200 POL19740302 POSMYK Arkadiusz MGLKS KWISA LUBAŃ ŚL. 0.41.16

KATEGORIA MASTERS M40 6 okr x 2500 m
1.220 POL19710502 BONECKI Marek DIVERSEY TEAM 0.47.35
2. 221 POL19701221 OSTOJICZ Tomasz DIVERSEY TEAM 0. 50.09

KATEGORIA MASTERS M50 5 okr. x 2500 m
1. 241 POL19560903 KŁOS Marian DIVERSEY TEAM 0.45.17
2. 240 POL19611117 ERGANG Lech UKS BORANT TARNOWO PODGÓRNE 0.45.17
3. 242 POL19550421 LENKOWSKI Krzysztof WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 0.50.10
4. 243 POL19560926 TWARDZISZEWSKI Waldemar MKS KARKONOSZE J.GÓRA -1 okr

KATEGORIA MASTERS M60 6 okr. x 2500 m
1. 260 POL19530618 FILIPIAK Krzysztof KARPACZ 0.44.56
2. 261 POL19480818 FAJKOWSKI GRZEGORZ WROCŁAW N. wys.
3. 262 POL19520214 ŁABUS Andrzej JELENIA GÓRA N. wys.

KATEGORIA DZIECI –CHŁOPCY 2 małe okr. x 670 m
1. 10 ZAWADZKI Maciej UKS CENTRUM NOWA RUDA 0.07.06
2. 2 GALEZ Maciej UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 0.08.57

KATEGORIA DZIECI –DIEWCZĘTA 2 małe okr. x 670 m

1. 14 PASTUSZEK Kamila MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 0.07.47
2. 15 HAJDUK Aleksandra MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 0.09.32
3. 11 SZEWCZYK Anna UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 0.0857

KLASYFIKACJA DRUZYNOWA II EDYCJI :
1. LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 52 PKT
2. KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 45 PKT
3. UKK ORIENS CHOJNÓW 41 PKT
4. KKW JAMA WAŁBRZYCH 34 PKT
5. UKS CENTRUM NOWA RUDA 33 PKT
6. LKS TRASA ZIELONA GÓRA 7 PKT
7. DIVERSEY TEAM 7 PKT
8. UKS BORANT TARNOWO PODGÓRNE 3 PKT
9. KS KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK 2 PKT
10. WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 2 PKT
11. MKS KARKONOSZE J.GÓRA 1 PKT
12. MKS KARKONOSZE J.GÓRA 1 PKT
13. BOLMET TREK LEGNICA 0 PKT
14. MKS 11 PENCO JELENIA GÓRA 0 PKT

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group