Reklama
Piątek, 5 czerwca
14°C Jelenia Góra

Kolarski paraliż

Audio

Czytaj na głos

Gratka dla kibiców, utrudnienie dla kierowców i pasażerów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.

Autor: TEJO 1 min czytania

Na drogi regionu jeleniogórskiego wjadą w czwartek kolarze startujący w Wyścigu o Puchar Wójta Gminy Podgórzyn. Osoby poruszające się samochodami oraz chcące do Podgórzyna i okolic dojechać autobusem komunikacji miejskiej, czekają spore kłopoty.

2 maja, w środę w godzinach od 16 do 20 autobusy linii nr 4, 14 i 18 nie będą kursowały do Podgórzyna Górnego, Borowic i Przesieki, lecz będą kończyły i rozpoczynały swój bieg na przystanku Podgórzyn Kościół. W czwartek, 3 maja w godz. 12 do 15 autobusy linii nr 19 nie będą kursowały do Sosnówki. Zakończą trasę na przystanku w Staniszowie Górnym.
Kierowcy powinni liczyć się z objazdami wyżej wymienionych tras. Nad usprawnieniem komunikacji ma czuwać policja.

Jednocześnie MZK przypomina, że zarówno 2 maja, jak i 4 maja w godzinach popołudniowych autobusy będą kursowały zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy. W dniu Konstytucji 3 Maja obowiązuje rozkład jazdy jak w dni świąteczne.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Dwupoziomowe mieszkanie 63,2 m² | Antresola | Garderoba | Jelenia Góra -Kadetów Dwupoziomowe mieszkanie 63,2 m² | Antresola | Garderoba | Jelenia Góra -Kadetów Sprzedam mieszkanie Jelenia Góra Do negocjacji Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Usługi informatyczne Jelenia Góra Do negocjacji Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka