Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 9688
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gryfów Śląski/Proszówka: Kolarska niedziela w Proszówce

Poniedziałek, 26 lipca 2010, 11:26
Aktualizacja: Wtorek, 27 lipca 2010, 14:27
Autor: arec
Wczoraj został rozegrany wyścig o Puchar św. Anny z Proszówki.

Zawodnicy rywalizujący w jeździe indywidualnej na czas startowali z Rynku w Gryfowie Śląskim by zakończyć zawody w Proszówce, przy kaplicy na Górze św. Anny.

Rywalizację w elicie zwyciężył Paweł Wojczal z KTM Racing Team Złoty Stok, który przyjechał na metę z czasem 16:48,74. Drugi był Szymon Wasylów z MGLKS Kwisa Lubań Śląski z czasem 18:30,98, a trzecie miejsce przypadło w udziale Kamilowi Martynów z LKKS Górnik Wałbrzych (19:50,61).

W kategorii młodziczek triumfowała Paulina Trębacz z LKKS Górnik Wałbrzych ZS Stare Bogaczowice. Kolarze Górnik wygrali także rywalizację w kategorii młodzik – Paweł Przewięda, juniorka młodsza – Urszula Czarnecka oraz juniorka – Justyna Kwiecińska.

Wśród juniorów młodszych najszybszy był Paweł Kawalec z Wrocławskiego Klubu Kolarskiego, a wśród juniorów Mateusz Dubieniecki z MGLKS Kwisa Lubań Śląski.

W wyścigu wzięli udział także zawodnicy niezrzeszeni. Jeleniogórzanin Damian Drobyk był najlepszy w kategorii senior, a rywalizację młodzików wygrał Michał Wierzycki z Polkowic.

Oprócz zawodów na Górze św. Anny w Proszówce odbywały się konkursy, rebusy i malowanki dla dzieci.

Zawody organizowało Stowarzyszenie Rozwoju Proszówki, Urząd Gminy i Miasta Gryfów Śląski oraz Izersko Karkonoskie Towarzystwo Kolarsko Narciarskie. Imprezę wsparła firma Quest.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
716
Tak
21%
Nie
68%
Jeszcze nie wiem
11%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group