Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 8096
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: KOD czeka na prezydenta Dudę

Środa, 12 lutego 2020, 7:44
Aktualizacja: Czwartek, 13 lutego 2020, 9:44
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: KOD czeka na prezydenta Dudę
Fot. Przemek Kaczałko
Jak już informowaliśmy, wkrótce w Jeleniej Górze odbędzie się spotkanie z Prezydentem RP – Andrzejem Dudą. Członkowie Komitetu Obrony Demokracji nie kryją, że zamierzają zaznaczyć swoją obecność...

W poniedziałek (10.02) senator Krzysztof Mróz (PiS) poinformował, że w ramach trwającej kampanii wyborczej Jelenią Górę odwiedzi Andrzej Duda. Termin przyjazdu jeszcze nie został ustalony, ale wiadomość wzbudziła zainteresowanie zarówno zwolenników Prawa i Sprawiedliwości, jak i przeciwników.

Oczywiście zaznaczymy swoją obecność - powiedział Tadeusz Waliczek, lider jeleniogórskiego KOD-u. - Przynajmniej tak, jak w Pucku - dodał Waliczek, nawiązując do sytuacji sprzed kilku dni, gdy podczas otwartego spotkania prezydenta na Pomorzu, przeciwnicy rządów PiS wznosili różne okrzyki zakłócając przemówienie kandydata prawicy na prezydenta.
My, KOD-owcy i ruchy uliczne sprzeciwiamy się... Większość autorytetów w Polsce twierdzi, że Andrzej Duda złamał 7-8 razy Konstytucję. Jeżeli ktoś podważa autorytet prof. Strzembosza, to trzeba mieć tupet i nie po kolei w głowie. Dla nich nie ma autorytetów - idą jak walec. Zdają sobie sprawę, że jakby oddali władzę, to będzie z nimi niewesoło. Różnie bywało w Polsce, ale nie było tyle afer, co jest teraz - dodał T. Waliczek.

Twoja reakcja na artykuł?

71
34%
Cieszy
0
0%
Hahaha
7
3%
Nudzi
2
1%
Smuci
28
14%
Złości
98
48%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (174)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group