Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 12231
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: “Kochanie na kredyt” w Karpaczu

Poniedziałek, 25 sierpnia 2014, 7:57
Aktualizacja: Wtorek, 26 sierpnia 2014, 5:58
Autor: Elster
Karpacz: “Kochanie na kredyt” w Karpaczu
Fot. Org
20 września (w sobotę) o godz. 20.00 na scenie teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu wystawiony zostanie spektakl impresaryjny “Kochanie na kredyt” wg tekstu Marcina Szczygielskiego, w reżyserii Olafa Lubaszenki, firmowany przez Teraz MY. Pomysłodawcą i koordynatorem wydarzenia jest firma EMY.

“Kochanie na kredyt” to współczesna komedia obyczajowa łącząca elementy klasycznej farsy. Sztuka przedstawia perypetie Anny Pudelskiej, dziewczyny sukcesu, ex-prezenterki gotującej w telewizji śniadaniowej, która w pogoni za życiowym powodzeniem wpada w spiralę zobowiązań kredytowych i różnorakich uzależnień. Nagle jej życie rozsypuje się jak domek z kart: traci pracę, jej chłopak wymyka się z rąk, na progu mieszkania staje komornik z obstawą, a niezbyt lubiana do tej pory macocha odkrywa w sobie pokłady instynktu macierzyńskiego.

Scenariusz napisał Marcin Szczygielski, dziennikarz i grafik, autor sztuk teatralnych (“Berek, czyli upiór w moherze”, “Furie”, “KalLas”, “Single i remiksy”, “Wydmuszka”) i powieści zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży.

Reżyseruje Olaf Lubaszenko, znany przede wszystkim jako “mocna postać” kina (aktor, reżyser, producent filmowy), ma na swoim koncie także reżyserię w teatrach: warszawskich (Muzycznym “Roma”, Na Woli i Capitol) oraz w Poznaniu (Nowym) i Gdyni (Muzycznym im. Danuty Baduszkowej).

Widzów przyciągnie zapewne obsada, czyli aktorzy znani z ekranów kinowych i telewizyjnych: Agnieszka Sienkiewicz, Małgorzata Pieczyńska, Filip Bobek, Przemysław Sadowski oraz Piotr Zelt.

Autorem kostiumów jest Tomasz Jacyków, a muzykę stworzył Zdzisław Kalinowski.

Pierwsze polskie wystawienie sztuki “Kochanie na kredyt” miało miejsce 16 listopada ub. r. na scenie teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Ceny biletów: 70 zł. Rezerwacja: tel. 603-877-135, 533-509-857, e-mail: zdzislaw.marcinkowski@interia.pl lub scenateatralna@gmail.com, rezerwacja internetowa: https://www.kupbilecik.pl/baza-327-kochanie.na.kredyt.html

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group