Piątek, 15 stycznia
Imieniny: Domosława, Pawła
Czytających: 10622
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kochają Cieplice. Piórem i kredkami

Niedziela, 12 czerwca 2011, 8:07
Aktualizacja: 8:08
Autor: Organizatorzy
JELENIA GÓRA: Kochają Cieplice. Piórem i kredkami
Fot. Organizatorzy
Wczoraj przed Pałacem Schaffgotschów (ZOD Politechniki Wrocławskiej) w Cieplicach odbyło się uroczyste rozdanie nagród w XI Konkursie plastycznym i literackim "Cieplice – miasto moje i moich rodziców". Tym razem autorzy prac mieli za zadanie opisać lub przedstawić swoją wizję Parku Norweskiego.

Imprezę uświetniły występy dzieci z Przedszkola nr 10, Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Katarzyna Białkowska, tegoroczna absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Moniuszki (wokal i klarnet), która brawurowo wykonała kilka dzieł z repertuaru klasycznego.

Przewodniczący Zarządu Rady jednostki pomocniczej Uzdrowisko Cieplice Robert Futerhendler, prezes Stowarzyszenia "Miłośnicy Cieplic" Marcin Kaflik, oraz kierownik Książnicy Karkonoskiej filia nr 4 Regina Firszt wręczyli 33 nagrody laureatom konkursu, wybranym spośród autorów 235 prac, które wpłynęły w regulaminowym terminie.

I Nagrodę Grand Prix - rower górski otrzymała Oliwia Gutowska z kl. V SP 11. W konkursie literackim poświęconym Parkowi Norweskiemu wygrał Hubert Piątkowski z kl. IV b SP 11, a drugą lokatę zajęła Klaudia Grygieniec z cieplickiej „trójki”. Wśród wyróżnionych znaleźli się również Florentyna Naumowicz, Agnieszka Jarosz oraz Fabio Proietti (także z „trójki).

Wyniki konkursu plastycznego
w kategorii „ PRZEDSZKOLA” (nadesłano 43 prace)
I nagroda Zofia Nowak z Przedszkola nr 10
II nagroda Julia Nowicka z Przedszkola nr 10
III nagroda Magdalena Deka z Przedszkola nr 10
wyróżnienie Kacper Zwonik lat 5

w kategorii „KL. I-III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH” (nadesłano 84 prace)
I nagroda Zuzanna Szranik z kl. II SP 3
II nagroda Patryk Panasiewicz z kl. II SP 3
III nagroda Natalia Krajewska z kl. II SP 3
wyróżnienie Gabrysia Sokołowska z kl. II SP 3
wyróżnienie Viktoria Więcek z MDK
wyróżnienie Kacper Macioch z kl. I SP 3

w kategorii „KL. IV-VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH” (nadesłano 48 prac)
prace rysunkowe:
I nagroda Sara Herba z kl. IV SP 3
II nagroda Antonina Olszewska z MDK
III nagroda Klaudia Grygieniec z kl. VI SP 3
wyróżnienie Marcel Archutowski z kl. VI SP 3
wyróżnienie Kacper Tarłowski lat 12 (Jeleniogórskie Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group