Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 5554
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kobieca wigilia z radną Anną Ragiel

Sobota, 16 grudnia 2017, 13:57
Aktualizacja: Niedziela, 17 grudnia 2017, 8:21
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Kobieca wigilia z radną Anną Ragiel
Fot. Przemek Kaczałko
Do dziesięciu lat radna Anna Ragiel w okresie przedświątecznym zaprasza jeleniogórskie kobiety na kolację wigilijną, przy której nieoceniony – kulinarny – wkład ma Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2. To właśnie popularna "Handlówka" była miejscem, gdzie odbyło się spotkanie.

W poprzednich latach spotkanie wigilijne z przewodniczącą Komisji Oświaty i Wychowania odbywało się w sali obrad jeleniogórskiego Ratusza, jednak bardzo duże zainteresowanie i obawa o stropy spowodowały, że w tym roku podjęto decyzję o zmianie miejsca. W uroczystej kolacji wzięły udział dyrektorki szkół, nauczycielki, a także wiele innych przedstawicielek płci pięknej, zaangażowane w życie miasta.

Wśród zaproszonych gości było też kilku panów, z prezydentem Marcinem Zawiłą na czele, radnym Sejmiku Dolnośląskiego Markiem Obrębalskim czy księdzem, który przyszedł z modlitwą. Zanim przystąpiono do kolacji, swoje artystyczne talenty zaprezentowały dzieci z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Janiny Garści.

Wszyscy zgodnie podkreślali, że nadszedł czas na spokojne, rodzinne święta Bożego Narodzenia. Nie zabrakło też życzeń noworocznych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group