Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 16 września
Imieniny: Edyty, Kamili, Kornela
Czytających: 7571
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kobieca siła dobra na zbira

Wtorek, 16 lutego 2010, 14:22
Aktualizacja: 14:25
Autor: TEJO
Na długo zapamięta niedoszły złodziej starcie z poszkodowaną panią, której chciał wyrwać torebkę. Niewiasta stawiła przestępcy czynny opór i krzykiem spłoszyła go. Wkrótce rzezimieszka zatrzymała policja.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w Karpaczu. – Sprawca zaatakował wracającą ze sklepu kobietę i próbował ukraść jej torebkę. Aby zmusić pokrzywdzoną do jej oddania próbował ją bić. Kobieta zaciekle się broniła i krzyczała, co spłoszyło napastnika – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

Po jego ucieczce kobieta powiadomiła stróżów prawa o przestępstwie. Podała również rysopis napastnika. Kilka ulic od miejsca zdarzenia policjanci, którzy ruszyli na poszukiwanie zbira, zauważyli mężczyznę podobnego do agresora. Zatrzymali go i okazali pokrzywdzonej. Kobieta bez żadnych wątpliwości rozpoznała w nim niedoszłego złodzieja.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za usiłowanie rozboju grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zapinasz pasy jadąc 300 metrów do sklepu?

Oddanych
głosów
205
Nie, to tylko 300 metrów
7%
Tak, zawsze jak wsiadam do auta
69%
Do sklepu idę na piechotę
24%
 
Głos ulicy
Góry czy morze?
 
Warto wiedzieć
Reakcja świata na rosyjskie drony nad Polską
Rozmowy Jelonki
Smog latem nie znika
 
Ciekawe miejsca
Dostałem toporem w kark i mam 7 kręgów z tytanu
 
Inwestycje
Zbiornik Cieplice prawie po remoncie
 
112
Kolizja na obwodnicy Maciejowej
 
112
Kolizja na Wolności
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group