Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 2246
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klucz sukcesu dla MKS „Karkonosze”

Wiadomości: DOLNY ŚLĄSK
Niedziela, 21 czerwca 2009, 10:15
Aktualizacja: Poniedziałek, 22 czerwca 2009, 10:58
Autor: ah
Fot. organizator
Zbigniew Stępień, wiceprezes MSK Karkonosze Sporty Zimowe z Jeleniej Góry odebrał wczoraj na gali w Głogowie nagrodę w postaci Dolnośląskiego Klucza Sukcesu.

Wyróżnienie zostało przyznane jeleniogórskiemu klubowi w kategorii: "Najlepszy Klub Sportowy, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Organizator Masowych Imprez Rekreacyjnych lub Przedsięwzięć Turystycznych" .

MKS prowadzi zajęcia w następujących sekcjach: narciarstwo biegowe, narciarstwo zjazdowe, saneczkarstwo lodowe, biathlon letni i biathlon zimowy. Gratulujemy sukcesu!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Jeleniogorzanka 21-06-2009 12:19
Gratulacje :) Ciesze sie ogromnie, ze Filantropijna Praca dzialaczy klubu została zauwazona. Szkoda tylko, ze nie ma tendencjo do ropowszechniania sie na innych terenach. Dlaczego z Sobieszowa mozna przyjezdzac do Jeleniej na trase rowerowa cwiczyc biegi na nartorolkach a w Jeleniej nikt tym sie nie interesuje ! :( Dlaczego dzieci mozna wozic 2,3 razy w tygodniu do Jakuszyc na biegówki a z Jeleniej Nie?! Jeszcze raz serdecznie Gratuluje i zycze wytrwałosci i działaniu ... :)
~zed 27-06-2009 13:37
Bo w naszym miescie wszysy chca miec kulb pilki noznej, najbardziej skorumpowanego sportu na swiecie!!! Po co nam to, nie lepiej zeby dzieciaki uprawialy narciarstwo? Brawa i gratulacie dla MKSu!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group