Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 7271
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kino w plenerze

Sobota, 4 sierpnia 2018, 10:45
Aktualizacja: Wtorek, 7 sierpnia 2018, 6:59
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Kino w plenerze
Fot. Przemek Kaczałko
W piątek (3.08) odbył się pierwszy z czterech pokazów filmowych w plenerze, organizowanych przez Osiedlowy Dom Kultury w Jeleniej Górze. Licznie zgromadzeni miłośnicy kina obejrzeli film pt. "Najlepszy" w reż. Łukasza Palkowskiego. Kolejne prezentacje: 4, 10, 11 sierpnia od godz. 21:30.

Choć organizatorzy przygotowali sporo miejsc siedzących, to warto zabrać ze sobą krzesełko turystyczne lub inne wygodne siedzisko, bowiem już pół godziny przed seansem większość miejsc była zajęta, co świadczy o dużym zainteresowaniu już na starcie Letniego Kina Plenerowego.

- Zaplanowaliśmy filmy, które - mam nadzieję - trafią w gust wielu ludzi. Są zarówno komedie, jak "Dzikie historie", nieco poważniejsze jak "Komuna" oraz dwa filmy polskie "Najlepszy" oraz "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" - powiedziała Sylwia Motyl, dyrektorka ODK.

Co istotne, nawet gdyby pogoda nie była tak sprzyjająca jak w piątkowy wieczór, to projekcje będą się odbywać, więc można śmiało rezerwować sobie kolejne terminy, aby spędzić wieczór na Placu Ratuszowym.

Jak zapowiadają organizatorzy, jeśli Letnie Kino Plenerowe spotka się z pozytywnym odbiorem, to w kolejnych latach będzie kontynuowane i być może zostanie zwiększona liczba projekcji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group