Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 14294
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Kieszenie wypchane „amfą”

Sobota, 28 listopada 2009, 8:30
Aktualizacja: 8:31
Autor: KAM
REGION: Kieszenie wypchane „amfą”
Fot. ......
Policjanci z Lwówka Śląskiego zatrzymali dwóch mieszkańców Mirska, którzy mieli łącznie 190 porcji amfetaminy. Mężczyźni przebywają w policyjnym areszcie.

Kryminalni z Lwówka wraz z funkcjonariuszami straży granicznej przeprowadzili od dawna planowaną akcję wymierzoną przeciwko osobom, które posiadają i rozprowadzają narkotyki.

W czasie działań zatrzymanych zostało dwóch młodych mężczyzn, którzy posiadali przy sobie spore ilości amfetaminy. Jednym z zatrzymanych jest 21-letni mieszkaniec Mirska, który miał w kieszeniach kurtki 60 porcji amfetaminy. Na tym zatrzymaniu jednak się nie skończyło. Policjanci z pogranicznikami zatrzymali jeszcze jednego, o dwa lata starszego, mieszkańca miasteczka, który również w kieszeniach schował 130 porcji amfetaminy.

– Wyjaśniamy obecnie, skąd mężczyźni mieli przy sobie tak dużą ilość środków odurzających – mówi oficer prasowy KPP w Lwówku Śląskim Marek Madeksza. Nie jest wykluczone, że mogli nimi handlować. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group