• Niedziela, 25 sierpnia 2019
  • Godz. 18:35
  • Imieniny: Józefa, Luizy, Ludwika
  • Czytających: 6520
  • Zalogowanych: 5
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Kierowcy zamknęli sezon. Fotorelacja z ostatniej rundy KJS–u

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 14 grudnia 2010, 14:18
Aktualizacja: Piątek, 17 grudnia 2010, 0:04
Autor: MDvR
Fot. Tomasz Raczyński
Ostatnia runda Mistrzostw Okręgu Dolnośląskiego i Jeleniej Góry została rozegrana w minioną niedzielę 12 grudnia. Poniżej wyniki VIII rundy cyklu „Mistrz Jeleniej Góry”.

Lista startowa
Paweł Danys / Marek Kisiel – gość
Witold Fałat / Marek Kupiec – klasa 2
Tomasz Ochrombel / Tomasz Trytek – klasa 1
Maciej Wikorejczyk / Kamil Królikowski – klasa 3
Łukasz Jackowski / Tomasz Godlewski – klasa 4
Andrzej Nykiel / Tomasz Kwiecień – gość
Leszek Bernacki / Patryk Jarzyna – klasa 1
Krzysztof Rząsa / Mateusz Kochman – klasa 2
Damian Lis / Magdalena Chamielec – klasa 2
Jacek Adamski / Wojciech Puzio – klasa 2
Robert Syryca / Maciej Kaczmarek – klasa 2
Marcin Jackowski / Łukasz Rykowski – klasa 2
Danuta Poradowska / Dawid Poradowski – klasa 3
Marcin Kmiołek / Krzysztof Krupa – klasa 1
Rafał Zabuski / Dawid Studniarek – klasa 3
Andrzej Kozioł / Aleksandra Kostrzewa – klasa 1
Roman Głod / Marcin Łapa – klasa 3
Damian Chocianowicz / Karol Pałancewicz – klasa 1
Przemek Bronisz / Szymon Stelmach – klasa 3
Joanna Kaszowska / Robert Graliński – klasa 1
Sebastian Śmietana / Przemysław Kodzis – klasa 4
Marcin Jóżków / Piotr Janicki – klasa 3
Łukasz Klimczak / Mariusz Kaniowski – klasa 3
Szymon Chadży / Łukasz Sosnowski – klasa 3
Bartłowmiej Burski / Wojciech Tymiński – klasa 2
Jarosław Wysocki / Daniel Iwanow – klasa 2
Patryk Epner / Zbigniew Nowak – klasa 3
Piotr Czypionka / Anita Małecka – klasa 3
Sebastian Jaromik / Tomasz Zuszek – klasa 4
Marek Operacz / Paulina Firlej – klasa 4
Joachim Uroda / Marcin Pieńkos – klasa 3
Piotr Hatlaś / Łukasz Jakubowicz – klasa 2
Wojciech Szumski / Paweł Wilczyna – klasa 2
Dawid Markiel / Szymon Krzysztofczyk – klasa 1
Paweł Orliński / Adam Dziurgot – klasa 2

Wyniki końcowe:

klasa 1
Marcin Kmiołek / Krzysztof Krupa
Dawid Markiel / Szymon Krzysztofczyk
Tomasz Ochrombel / Tomasz Trytek
Leszek Bernacki / Patryk Jarzyna
Andrzej Kozioł / Aleksandra Kostrzewa
Joanna Kaszowska / Robert Graliński
Damian Chocianowicz / Karol Pałancewicz

klasa 2
Damian Lis / Magdalena Chamielec
Paweł Orliński / Adam Dziurgot
Jarosław Wysocki / Daniel Iwanow
Bartłowmiej Burski / Wojciech Tymiński
Krzysztof Rząsa / Mateusz Kochman
Robert Syryca / Maciej Kaczmarek
Marcin Jackowski / Łukasz Rykowski
Witold Fałat / Marek Kupiec
Jacek Adamski / Wojciech Puzio
Piotr Hatlaś / Łukasz Jakubowicz
Wojciech Szumski / Paweł Wilczyna

klasa 3
Marcin Jóżków / Piotr Janicki
Maciej Wikorejczyk / Kamil Królikowski
Rafał Zabuski / Dawid Studniarek
Piotr Czypionka / Anita Małecka
Joachim Uroda / Marcin Pieńkos
Danuta Poradowska / Dawid Poradowski
Patryk Epner / Zbigniew Nowak
Szymon Chadży / Łukasz Sosnowski
Przemek Bronisz / Szymon Stelmach – nie ukończyli
Łukasz Klimczak / Mariusz Kaniowski – nie ukończyli
Roman Głod / Marcin Łapa – nie ukończyli

klasa 4
Łukasz Jackowski / Tomasz Godlewski
Marek Operacz / Paulina Firlej
Sebastian Śmietana / Przemysław Kodzis
Sebastian Jaromik / Tomasz Zuszek

Gość
Paweł Danys / Marek Kisiel
Andrzej Nykiel / Tomasz Kwiecień

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~kibic! 14-12-2010 20:26
Brawo Maciek!!! ps. Czerwony Colt zmienił umaszczenie, czy dokonał żywotu?
~expert somfy 14-12-2010 21:35
nie fajnie mało zdjęć ekip jeleniogórskich.
~tubylec 14-12-2010 21:51
Niestety dokonał żywotu...
~dzik 14-12-2010 23:17
nie ma zdjęć wszystkich załóg;( szkoda
~jadeee 15-12-2010 13:16
trochę dużo błędów co do nazwisk zawodników
~Strielok 17-12-2010 17:48
Więcej ciekawych informacji znajdziecie na stronie www.rallycup.pl POLECAM

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group