Niedziela, 11 czerwca
Imieniny: Benedykta, Feliksa
Czytających: 7753
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Kierowca z narkotykami i pod ich wpływem

Piątek, 13 listopada 2020, 12:45
Aktualizacja: 12:46
Autor: 112
Szklarska Poręba: Kierowca z narkotykami i pod ich wpływem
Fot. Archiwum
Policjanci z Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego podejrzewanego o posiadanie narkotyków.

9 listopada około godziny 22.30 policjanci w Szklarskiej Porębie na ul. Małej zauważyli pojazd marki Seat, którego kierujący na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył. Policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej.

Podczas czynności mężczyzna dziwnie się zachowywał. Był wyraźnie zdenerwowany. Jak się później okazało, powodem były narkotyki. Funkcjonariusze znaleźli worek foliowy z marihuaną, z której można uzyskać kilkanaście porcji handlowych. Ponadto mężczyzna kierował pojazdem będąc pod wpływem narkotyków, co potwierdziło wstępne badanie testerem. W tej sytuacji pobrano mu krew do badań.

Twoja reakcja na artykuł?

4
36%
Cieszy
3
27%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
36%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Plac Ratuszowy czy Piastowski, który bardziej zachęca do spacerów?

Oddanych
głosów
371
Plac Ratuszowy
11%
Plac Piastowski
60%
Wolę miejskie parki
30%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group