Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 17 grudnia
Imieniny: Łukasza, Łazarza
Czytających: 15285
Zalogowanych: 107
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Kierowca z narkotykami

Środa, 24 stycznia 2018, 6:33
Autor: 112
Kara pozbawienia wolności do trzech lat grozi mężczyźnie podejrzewanemu o kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków oraz o posiadanie środków odurzających. Mężczyzna posiadał kilka porcji marihuany, i jak oświadczył policjantom, zanim wsiadł za kierownicę wypalił skręta.

Policjanci w jednej z miejscowości gminy Jeżów Sudecki zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Mercedes, gdyż sposób jazdy kierującego wskazywał, że mógł być pod wpływem alkoholu.

Kierowcą pojazdu okazał się 36-letni mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego. W trakcie kontroli mężczyzna był zdenerwowany, a w aucie wyraźnie czuć było zapach marihuany. Jego zachowanie wskazywało, że może kierować autem będąc pod wpływem narkotyków. Mężczyzna przyznał się, że zanim wsiadł za kierownicę palił skręta. Okazało się również, że mężczyzna posiadał narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli skręta, którego miał przy sobie oraz woreczek strunowy z marihuaną, który miał ukryty w domu.36-latkowi pobrano krew do badań.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
1074
Pod domem/blokiem na parkingu
57%
W garażu
34%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
"Bardzo dobra kawa" – Jarmark w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Kto bierze pieniądze za spotkanie ze Sławoszem?
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
Inwestycje
Odnowione lokale socjalne. Czy przetrwają?
 
112
Najechanie na tył w Krzaczynie
 
Jelenia Góra - KARR
Zapraszamy na koncert pt. „Hej, kolęda!”
 
Aktualności
Umowa podpisana – powiat przebuduje boisko
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group