Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 19 lipca
Imieniny: Marcina, Wincentego
Czytających: 8470
Zalogowanych: 62
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kierował po narkotykach, grozi mu więzienie

Poniedziałek, 2 lutego 2009, 17:19
Aktualizacja: 17:21
Autor: TEJO
Blisko 40 porcji marihuany miał przy sobie 26–letni kierowca powiatu złotoryjskiego zatrzymany do kontroli drogowej w Jeleniej Górze. Okazało się, że prowadził auto pod wpływem środków odurzających.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę wieczorem. Policjant i strażnik graniczny, którzy wspólnie patrolowali miasto, na jednej z ul. Jeleniej Góry zauważyli samochód marki Land Rover. Sposób jazdy kierowcy wskazywał, że nie był on trzeźwy.

– Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. Po wylegitymowaniu kierującym okazał się 26-letni mieszkaniec powiatu złotoryjskiego. W trakcie rozmowy kontrolujący nie wyczuli od niego zapachu alkoholu, ale jak się później okazało 26-latek kierował pod wpływem narkotyków – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Podczas czynności mężczyzna dziwnie się zachowywał. Był bardzo nerwowy, a powodem zdrenowania mężczyzny była ukryta w kieszeni kurtki marihuana, w ilości blisko 40 porcji. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za posiadanie środków odurzających oraz o kierowanie samochodem pod ich wpływem za co grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Obecnie policja ustala źródło pochodzenia narkotyków oraz policjanci sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy na ulicy Wolności powinno być więcej np. świateł, aby spowolnić ruch na odcinku do Cieplic?

Oddanych
głosów
792
Tak
31%
Nie, tak jak jest jest dobrze
62%
Nie mam zdania
7%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Trump chce ataku na Moskwę
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Jeleniogórska Szprycha 2025
 
Jeleniogórskie ulice
Symbol polskości w centrum Jeleniej Góry – ulica Drzymały
 
Aktualności
Wakacje w pełni, a basen nadal zamknięty
 
Polityka
Prezydencie, ułaskawiaj?
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group