Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 16085
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kiermasz świątecznej atmosfery

Czwartek, 29 marca 2007, 0:00
Autor: Angela
Jelenia Góra: Kiermasz świątecznej atmosfery
Fot. Angela
Palmy, zajączki, koszyki, kartki świąteczne, gipsowe odlewy z motywem Świąt Wielkiej Nocy i wiele innych ozdób można kupić w Miejskim Przedszkolu nr 14 w Jeleniej Górze.

Wszystko, co powinno znaleźć się w każdym z przyozdobionych do nadchodzących świąt domów wykonali przedszkolacy. Przepięknie dekoracje są tym cenniejsze, że dzieci poza pracą w dzieło włożyły serca.

Organizowanie kiermaszu wielkanocnego w Miejskim Przedszkolu nr 14, w którym znajdują się również oddziały integracyjne, to już tradycja. W tym przygotowania do wielkiego świątecznego kiermaszu rozpoczęły się już miesiąc temu. Zaangażowali się dzieci i nauczyciele.

– Każda grupa miała do wykonania część z wystawionych na kiermaszu ozdób – mówi dyrektor przedszkola Joanna Konopka. – Jedna grupa robiła zajączki, druga wyklejała koszyczki, inna robiła palmy.

Dużym zaangażowaniem wykazali się również rodzice. Oni poza pomaganiem swoim pociechom w wykonaniu wielkanocnych dekoracji sami kupowali i zachęcali do zakupu innych.
W sumie na kiermaszu udało się zgromadzić około pięciuset prac. Dzięki nim przedszkole wypełniło się gośćmi, którzy mieli okazję nie tylko kupić świąteczne motywy.

– Przy okazji wielu rodziców mogło zapoznać się z naszą ofertą, ponieważ już organizujemy zapisy do przedszkola i oddziałów integracyjnych – mówi Joanna Konopka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz "na sobie" jakikolwiek tatuaż?

Oddanych
głosów
912
Tak
10%
Nie
62%
Zamierzam sobie zrobić
3%
Nigdy sobie nie zrobię
26%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
14 lat do mistrzyni
 
Polityka
O herbie powiatu
 
Aktualności
Lodowisko lada dzień
 
112
Gigantyczny korek
 
112
TIR w rowie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group