Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6628
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kiedy naprawią kostkę przy obwodnicy południowej?

Wtorek, 27 stycznia 2015, 7:36
Aktualizacja: Środa, 28 stycznia 2015, 7:53
Autor: Angela
Jelenia Góra: Kiedy naprawią kostkę przy obwodnicy południowej?
Fot. Czytelnik Emil
– Zjazd z ulicy Wincentego Pola do Grabarowa, zrobiony w ramach obwodnicy południowej Jeleniej Góry, zaczyna się rozsypywać w kilku miejscach – informuje nasz Czytelnik Emil. – Podczas zjeżdżania w ulicę Batalionów Chłopskich nie udało mi się ominąć jednej z dziur i jakaś wyrwana kostka, „wystrzelona” przez brzeg opony, mocno uderzyła w podwozie mojego samochodu – dodaje jeleniogórzanin. Kiedy zostanie to naprawione? – pyta.

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jeleniej Górze, dotychczas nikt z mieszkańców nie zgłaszał dziur w kostce, a podczas wcześniejszych przeglądów odnotowano tylko pojedyncze ubytki. Zjazd z kostki w kierunku salonów samochodowych Citroen i Ford, jak i cała obwodnica południowa, objęte są pięcioletnią gwarancją, ale jest pewien problem…

- Obecnie generalny wykonawca obwodnicy, czyli Pol-dróg Dolny Śląsk już nie istnieje, bo ogłosiła upadłość – mówi Jerzy Bigus, zastępca dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze. – Prace na naszym terenie wykonywał jednak podwykonawca i to z nim natychmiast będziemy się kontaktować. Miejsca usterek trzeba rozebrać, wybrać obecny materiał i zrobić to wszystko od nowa na podbudowie betonowej, bo jest tam spore nachylenie terenu – dodaje Jerzy Bigus.

Prace – jeśli tylko pozwoli na to pogoda – mają być wykonane w ciągu najbliższych dni.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group