Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 4513
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kibice zorganizowali zabawę dla dzieci

Czwartek, 6 czerwca 2024, 9:02
Autor: WAC
Jelenia Góra: Kibice zorganizowali zabawę dla dzieci
Fot. WAC
Wiele radości i fantastycznych przeżyć dostarczyła niepełnosprawnym dzieciom będącym wychowankami OREW Architekton w Jeleniej Górze zabawa z okazji Dnia Dziecka, którą zorganizował Karkonoski Klub Kibiców Niepełnosprawnych.

Niepełnosprawni kibice od wielu lat pamiętają o dzieciach z placówki przy ul. W. Pola. Co roku organizują dla maluchów imprezy okolicznościowe z wieloma atrakcjami. Zawsze też ich wizyta w OREW wiąże się z obdarowaniem prezentami podopiecznych placówki. Nie inaczej było i tym razem.

Akcje KKN w ramach projektu „Dzień Dziecka – uśmiech ponad wszystko” wsparł finansowo Urząd Miasta. Swój wkład dołożyli też sponsorzy, osoby prywatne oraz sami kibice. We wspólnej zabawie „na sportowo” z dziećmi brały też udział piłkarki ręczne z klubu MKS Vitamineo Jelenia Góra.

Dla naszych dzieci każda taka impreza to olbrzymia radość i emocje związane z wizytą u nas gości z zewnątrz – mówi dyrektor OREW Architekton Marta Sosnowska - Wójciuk. Już od rana nie mogły się doczekać początku zabawy. Próbowały podpatrzeć co też kryje się w torebkach z prezentami. Szerokie uśmiechy na ich twarzach najlepiej wyrażają naszą wdzięczność dla organizatorów dzisiejszej zabawy. Hitem imprezy była olbrzymia maszyna do wytwarzania baniek mydlanych.
Cieszymy się, że dzięki wsparciu Miasta oraz sponsorów możemy dzieci obdarowywać coraz fajniejszymi prezentami - mówi prezes KKN Mariusz Marczak. - Tym razem otrzymały typowo wakacyjne wyprawki. Organizujemy tego typu imprezy bo KKN nie chce być tylko biorcą ale też dawcą. Tak działamy, staramy się zbierać pieniądze wśród swoich członków oraz dobrych ludzi wokół żeby obdarować innych. To udaje nam się z powodzeniem i czujemy, że będziemy z tym ośrodkiem, na długi długi czas.

Twoja reakcja na artykuł?

7
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy lokalne "kasyna" i gry hazardowe powinny być dozwolone bez koncesji?

Oddanych
głosów
203
Oczywiście, gra tylko ten kto chce
27%
Tak, jednak do pewnej kwoty - na niektórych działa to jak narkotyk
10%
Hazard powinien zostać całkowicie zakazany
47%
Nic nie trzeba zmieniać w przepisach
16%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Trump zaatakował Iran! Nowa wojna USA na Bliskim Wschodzie?
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Czechy
Wspólna modlitwa ponad granicami – pielgrzymka z Karpacza i Kowar do Małej Upy
 
Aktualności
Pendolino i parking przy PKP
 
Inne wydarzenia
Rajdowcy walczyli na trasie
 
Aktualności
Protesty nie pomogły – toaleta stanęła
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group